Blisko ludziDzieli ich prawie 50 lat. Miliarder i modelka doczekali się pierwszego dziecka

Dzieli ich prawie 50 lat. Miliarder i modelka doczekali się pierwszego dziecka

Patrycja Tuchlińska została mamą
Patrycja Tuchlińska została mamą
Źródło zdjęć: © AKPA
13.08.2021 08:47

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski przywitali na świecie pierworodnego syna. Modelka napisała na swoim profilu na Instagramie, jak się czuje po porodzie i dodała piękne, rozczulające zdjęcie z maleństwem.

Patrycja Tuchlińska jest modelką, która zyskała popularność w mediach za sprawą związku z Józefem Wojciechowski, polskim miliarderem. Ich relacja wzbudza ciekawość m.in. ze względu na sporą różnicę wieku między partnerami, dzieli ich bowiem 48 lat. Początkowo wróżono partnerom ulotny związek, są oni jednak ponad trzy lata i właśnie przywitali na świecie syna. Tą informacją i swoim szczęściem w mediach społecznościowych podzieliła się mama chłopca, Patrycja Tuchlińska.

Rozczulające zdjęcie noworodka i świeżo upieczonej mamy

Józef Wojciechowski to polski miliarder, twórca znanej firmy deweloperskiej J.W. Construction. Biznesmen, w latach 70. wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie budował apartamenty na Florydzie. Po powrocie do kraju wykorzystał zdobyte doświadczenie, talent oraz kapitał i rozwinął swój biznes w Polsce. Dziś może się poszczycić ugruntowaną pozycją na rynku nieruchomości i ogromnym majątkiem.

74-latek prócz smykałki do biznesu słynie z zamiłowania do pięknych kobiet. Przez kilka lat jego żoną była Laura Michnowicz, później spotykał się z celebrytką i uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki" Beatą Pruską, z którą planował ślub. Obecnie jego serce należy do Patrycji Tuchlińskiej. Para jest razem trzy lata i teraz obwieścili nowinę, że urodził im się synek. Partnerka miliardera zamieściła na Instagramie rozczulające zdjęcie, na którym tuli swego syna do piersi.

Modelka napisała, że już wie, jak szybko można stracić głowę dla dziecka. Dodała, że właśnie zaczął się nowy etap w jej życiu, macierzyństwo.

Patrycja Tuchlińska żyje w luksusie

Influencerka Patrycja Tuchlińska na Instagramie chętnie pokazuje swój prywatny świat, w którym opływa w luksusy. 26-latka przebywa na co dzień w eleganckich hotelach, podróżuje prywatnymi samolotami i dostaje drogie prezenty od ukochanego. Ekscytujące życie dokumentuje ze szczegółami w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 40 tysięcy osób.

26-latka inwestuje też czas w edukację. Studiuje na Politechnice Wrocławskiej.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta