Trwa ładowanie...
d4a32dk

Oddaj stary biustonosz i wesprzyj Polskie Amazonki Ruch Społeczny

Przez cały miesiąc październik Polki będą namawiane do oddawania swoich zużytych biustonoszy i tym samym do wsparcia działań na rzecz walki z rakiem piersi.

Share
d4a32dk

Rozpoczęła się trzecia edycja kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM. W tym roku organizatorzy kampanii, bieliźniana marka Panache wspólnie ze stowarzyszeniem Polskie Amazonki Ruch Społeczny, postawili na siłę re-CYC(lingu)! Przez cały miesiąc październik Polki będą namawiane do oddawania swoich zużytych biustonoszy i tym samym do wsparcia działań na rzecz walki z rakiem piersi.

* Na czym polega re-CYC(ling)?*
Salony bieliźniane biorące udział w kampanii zostały wyposażone w specjalny kosz na zużytą bieliznę, tzw. „KOSZ NA BIUSTONOSZ”. Wystarczy wrzucić do niego swój stary, znoszony i źle dopasowany biustonosz (który zresztą noszony może zaszkodzić zdrowiu naszych piersi) i w ten sposób wesprzeć Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Każdy, kto w taki sposób włączy się w kampanię będzie nagradzany kuponem rabatowym o wartości 20 zł na zakup nowego i dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache.

Po zakończeniu akcji, zebrane biustonosze zostaną przekazane do recyklingu firmie LEIER., zajmującej się wytwórnią wysokiej europejskiej jakości materiałów budowlanych, która wykorzysta je jako alternatywne źródło energii do tworzenia własnych wyrobów. Całkowity zysk z recyklingu zostanie przekazany na rzecz stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny wspierającej walkę z rakiem piersi. Dodatkowo marka Panache przekaże część zysków ze sprzedaży biustonoszy w miesiącu październiku na cele statutowe stowarzyszenia.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

„Kampania Dotykam=Wygrywam wspiera walkę z rakiem piersi promując edukację w zakresie samobadania, jak i noszenia właściwego rozmiaru biustonosza – mówi Izabela Sakutova, pomysłodawca akcji i przedstawiciel Panache. Ponieważ działamy w przemyśle bieliźnianym, za nasz obowiązek uważamy popularyzowanie w świadomości kobiet konieczności dbania o zdrowie piersi. Dodatkowo, „Kosze na Biustonosze” są łatwym sposobem pozbycia się zalegających w szufladach niechcianych staników i tym samym wsparcia działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny na rzecz walki z rakiem piersi” – podkreśla organizatorka, Izabela Sakutova.

Więcej o akcji na stronie: * dotykamwygrywam.pl*

d4a32dk

Podziel się opinią

Share
d4a32dk
d4a32dk