GwiazdyOdeta Moro pokazała zdjęcie w bikini. Wspomina swoją maturę

Odeta Moro pokazała zdjęcie w bikini. Wspomina swoją maturę

Odeta Moro
Odeta Moro
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
04.05.2021 11:26

Odeta Moro dodała otuchy maturzystom, którzy dzisiaj przystąpili do pisania egzaminów. Przy okazji pochwaliła się zdjęciem z młodości. Nigdy wcześniej nie pokazywała w sieci, jak wyglądała ponad 20 lat temu.

Tegoroczni maturzyści przystąpili do pisania jednego z najważniejszych egzaminów w swoim życiu. To niezwykle stresujący moment, ponieważ wyniki matur będą mieć znaczący wpływ na ich przyszłość. Gwiazdy kibicują absolwentom szkół średnich, by jak najlepiej sobie poradzili. Wśród nich znalazła się znana dziennikarka Odeta Moro. Choć sama pisała maturę ponad dwie dekady temu, to wciąż doskonale pamięta, jak wielki to był dla niej stres.

Moro pochwaliła się zdjęciem z młodości

Moro w tym roku skończy 43 lata, ale nie zapomniała, że czas matur był jednym z ważniejszych, ale bardzo nerwowych momentów w jej życiu. Dlatego postanowiła dodać otuchy wszystkim osobom, które dziś przystąpiły do pisania egzaminów. Z tej okazji pokazała zdjęcie z młodości, na którym miała niespełna 20 lat. Beztrosko pozując w czarno-złotym bikini, na tle swojego pierwszego auta, odpoczywała po stresujących chwilach.

"Matura! Kiedy to było? W tamtym tysiącleciu... Gorący czas, który jako dziewczyna z Mazur mogłam odreagować tylko plażingiem... W tle mój pierwszy samochód! Czerwona strzała północy. Zawiózł mnie wszędzie, psując się w najmniej odpowiednim momencie. Taki powiew wolności! A tak na serio! Maturzyści trzymam za Was kciuki, ponieważ ten rok jest dziwny" - napisała na Instagramie Odeta.

Fotografia przykuła uwagę fanów Odety, ponieważ nigdy wcześniej nie widzieli jej w takim wydaniu. "Świetne zdjęcie. Widać charakter", "Ale pięknie wyglądałaś", "Dalej masz ten sam błysk w oku", "Jak Jodie Foster, piękna!", "Ujęcie niebanalne, bardzo mi się podoba" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta