FitnessOdwołane Euro 2020 nie wzbudza w tobie fali żalu? Zobacz, jak możesz skorzystać na odwołanych meczach, nawet jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej!

Odwołane Euro 2020 nie wzbudza w tobie fali żalu? Zobacz, jak możesz skorzystać na odwołanych meczach, nawet jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej!

Odwołane Euro 2020 nie wzbudza w tobie fali żalu? Zobacz, jak możesz skorzystać na odwołanych meczach, nawet jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej!
Źródło zdjęć: © materiały partnera
02.06.2020 15:40, aktualizacja: 05.06.2020 15:40

Nie ma znaczenia, czy jesteś zagorzałą fanką piłki nożnej, czy ten sport nie wzbudza w tobie większych emocji – w tym roku możesz wejść do prawdziwej rozgrywki i… ustrzelić 100.000 zł!

Artykuł sponsorowany

Przypomnijmy sobie, jak to było ostatnim razem…

Święto piłki nożnej najczęściej odbywa się na podstawie dwóch scenariuszy: albo nie masz nic przeciwko kilku tygodniom spędzonych w piłkarskim świecie, zasiadasz do telewizora i nie odstajesz w wydawaniu zagrzewających do boju, ulubioną drużynę, okrzyków, albo – wraz z początkiem futbolowego szaleństwa ulatniasz się poza zasięg strefy kibica i czy tego chcesz, czy nie na kilka tygodni pozostajesz poza obrębem głównego tematu rozmów wśród rodziny i przyjaciół.

Bez względu na to, który scenariusz jest ci bliższy, trwające miesiąc Mistrzostwa Europy co cztery lata przewracają życie do góry nogami. Nie będzie przesadą, jeśli napiszemy, że ten czas to prawdziwy emocjonalny survival. W końcu kibicowanie wymaga zaangażowania na najwyższym poziomie!

A jeśli mimo dobiegających zewsząd piłkarskich okrzyków nie dasz się namówić nawet na jeden mały mecz, no cóż…wtedy nie pozostaje ci nic innego, jak pogodzić się z miesięcznym urlopem od życia rodzinnego i towarzyskiego. Głowa do góry, nic straconego! Zawsze możesz spróbować wykorzystać ten czas na rozwijanie zupełnie niepiłkarskich zainteresowań, w końcu każdy ma prawo do własnych pasji.

Kibicowania w tym roku nie będzie? Błąd!

Mogłoby się wydawać, że w tym roku piłkarskie tematy pozostaną jedynie w sferze wspomnień i oczekiwania na lepszy czas. Miłośnicy futbolu pogrążą się w cichej żałobie, a triumfalne okrzyki radości, tym razem wydadzą z siebie wszyscy ci, którzy dotychczas nie mogli pojąć emocji związanych z kopaniem piłki. Nic bardziej mylnego – może Euro 2020 się nie odbędzie, ale piłkarskie emocje na pewno nie odejdą w zapomnienie! Dzięki Delikatesom Centrum teraz masz okazję odegrać się za brak wrażeń związanych z mistrzostwami i ustrzelić 100 000 zł! Brzmi interesująco? Poniżej przedstawiamy zasady gry.

Odegraj się jak na prawdziwego fana piłki przystało i ustrzel 100 000 zł!

Obraz
© materiały partnera

Wzięcie udziału w konkursie jest banalnie proste. Wystarczy, że zrobisz tylko trzy kroki:

Zrób zakupy
Twoim zadaniem konkursowym będzie najpierw zrobienie zakupów, czyli… sama przyjemność. Udać się na nie musisz do sklepów sieci Delikatesy Centrum lub Mila. Zrób zakupy z delikartą za min 49 zł lub kup produkt z listy specjalnej. Produkty oznaczone specjalną etykietą konkursu "100 000 zł za odwołane Mistrzostwa” znajdziesz na stronie organizatora.

Zgłoś się do gry!

Swoje zgłoszenie do gry możesz wykonać na dwa sposoby:

• na stronie internetowej: https://konkurs.delikatesy.pl/
• lub umieszczając komentarz o treści "WCHODZĘ DO GRY” pod postem konkursowym, zamieszczonym przez organizatora na profilu FB: https://www.facebook.com/Delikatesypl/.

Odpowiedz na pytanie konkursowe

Ostatnim krokiem w tej rozgrywce jest udzielenie odpowiedzi na temat: "Odegraj się jak na mistrza przystało i ustrzel 100.000,00 złotych rekompensaty za odwołane mistrzostwa. Napisz, na co wydasz taką kasę, żeby poczuć smak mistrzostw i zgarnij dla siebie całą pulę!”.

Masz już pomysł? Nic prostszego: swoją odpowiedź zawrzyj w 300 znakach (wliczając spacje). Masz czas do 30 czerwca, aby przesłać ją do organizatora konkursu.

Jesteś gotowa, aby odegrać się za odwołane mistrzostwa i zagrać o 100.000 zł?

100 000 zł to nie wszystko! Są też inne nagrody!

Jeśli twoja odpowiedź nie będzie dość celna, pozostaje jeszcze walka o nagrody dodatkowe, czyli:
laptopa Huawei MateBook D15 BOHRK-WAQ9BR RYZEN 5 3500/8G/256G/INT,
telewizor Smart TV Samsung UE55RU7022K,
konsolę Microsoft Xbox One X 1TB.

Artykuł sponsorowany