Trwa ładowanie...

Okienka pełne szczęścia. Słodkie kalendarze adwentowe - "last minute"!

Kalendarze adwentowe nie są naszym rodzimym zwyczajem, ale 24 okienka kryjące różne niespodzianki skradły nasze serca. Dzięki kalendarzom adwentowym oczekiwanie na święta stało się bardzo przyjemne. Oferta na kalendarze adwentowe to już "last minute", bo pierwsze okienko otworzymy już w niedzielę!

Okienka pełne szczęścia. Słodkie kalendarze adwentowe - "last minute"!Źródło: iStock.com
d3zx6rs
d3zx6rs

Kalendarz adwentowy ze słodkościami

Czekoladki mleczne oraz deserowe z wizerunkami: Mikołaja, choinek i pingwinów znajdziemy w niedrogich, acz efektownych kalendarzach adwentowych ze słodkościami. Jednym te słodkie kwadraciki przypominają smak dzieciństwa, inni z kolei obdarowują nimi dzieci i bliskich. Jeszcze do niedawna taki kalendarz dostawały tylko dzieci, teraz możliwości, rodzajów i rozmiarów takich upominków jest całe mnóstwo: znajdziemy w nich nie tylko słodycze, ale też herbaty, kawy, gadżety dla kobiet i mężczyzn czy drobne zabawki.

iStock.com
Źródło: iStock.com

Dla dzieci i dorosłych

Do wyboru mamy oprawę graficzną np. tradycyjną, pełną świątecznych kolorów i postaci. W barwnym pudełku znajdziemy pełno fantazyjnych czekoladek zwanych neapolitankami, czyli kwadratowych lub prostokątnych kostek czekolady, na których wytłoczono lub naniesiono okazjonalny wzór, np. bałwanka, renifera, choinki itp, a także przestrzennych figurek i pralin z nadzieniem.

Bardziej elegancka, ale równie urokliwa wersja to nowoczesne, minimalistyczne kalendarze adwentowe. Wyróżnia je świetny smak niebanalnych i niepowtarzalnych pralin, które wykonuje się i zdobi ręcznie. Niektóre z takich kalendarzy adwentowych ze słodyczami sprawiają wrażenie prostego, szarego pudelka, ale wystarczy uchylić drzwiczki choć jednego okienka, aby przekonać się o świetnej, smacznej zawartości.

Słodkie oczekiwanie

Słodkie kalendarze adwentowe to nie tylko zwykłe kostki czekolady. W wersji "na bogato" w okienkach kryją się wykwintne praliny o kojarzących się ze świętami aromatycznych nutach smakowych i zapachowych. W przedświątecznej ofercie znajdziesz zarówno produkty o niebanalnych kształtach i oryginalnych nadzieniach dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Smak efektownej pralinki z luksusowym likierem świetnie podkreśli filiżanka aromatycznej kawy.

Chocolissimo
Źródło: Chocolissimo
d3zx6rs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zx6rs