Trwa ładowanie...
dml4s0z
Informacja prasowa
olejek arganowy

Olejek arganowy dla lśniących, zdrowych włosów

Od wieków kobiety w różnych zakątkach świata pragnąc odżywić i nawilżyć włosy sięgały
w codziennej pielęgnacji po naturalne olejki. Pomagały one dbać o wygładzenie włosów
i ich regenerację, nadając połysk i blask. Jednak często efektem ubocznym ich stosowania było zbytnie obciążenie kosmyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olejek arganowy dla lśniących, zdrowych włosów
(Pantene)
dml4s0z

Od wieków kobiety w różnych zakątkach świata pragnąc odżywić i nawilżyć włosy sięgały w codziennej pielęgnacji po naturalne olejki. Pomagały one dbać o wygładzenie włosów i ich regenerację, nadając połysk i blask. Jednak często efektem ubocznym ich stosowania było zbytnie obciążenie kosmyków.

Współczesne, intensywnie żyjące kobiety potrzebują z jednej strony szybkich, z drugiej zaś skutecznych rozwiązań, które w pełni odpowiedzą na potrzeby ich włosów i dopasują się do aktywnego stylu życia. Najnowsza kolekcja Pantene, zainspirowana naturą, łączy nawilżającą i regenerującą moc olejku arganowego z technologią Pro-V, dzięki czemu włosy stają się wygładzone, lekkie i pełne blasku.

Na szczególną uwagę w kolekcji zasługuje Eliksir z Olejkiem Arganowym Pantene Nature Fusion Oil Therapy, który nawilża włosy nie obciążając ich tak, jak tradycyjne olejki.

dml4s0z

4 kroki do zdrowych i nawilżonych włosów z Pantene Nature Fusion Oil Therapy W skład kolekcji wchodzą:

1. Szampon Pantene Nature Fusion Oil Therapy – łączący zaawansowaną technologię Pro-V z odżywczym olejkiem arganowym. Szampon został dodatkowo wzbogacony o unikalny kompleks Cassia, który pomaga tworzyć na powierzchni włosa warstwę ochronną, pomagającą chronić kosmyki przed uszkodzeniami podczas szczotkowania. Składniki zawarte w szamponie pomagają odżywiać i chronić zewnętrzną powierzchnię włosa już po pierwszym zastosowaniu.

2. Odżywka Pantene Nature Fusion Oil Therapy – z olejkiem arganowym zawiera również naturalne kwasy tłuszczowe pochodzące z oleju palmowego i kokosowego. Pomaga odżywić włosy i wzmocnić ich zewnętrzną warstwę.

3. 2-minutowa Maska Pantene Nature Fusion Oil Therapy – skoncentrowana receptura z olejkiem arganowym i unoszącymi polimerami. Maska pomaga intensywnie odbudować i nawilżyć włosy sprawiając, że stają się one widocznie mocniejsze i gładsze.

dml4s0z

4. Eliksir z Olejkiem Arganowym Pantene Nature Fusion Oil Therapy – stworzony do intensywnej regeneracji zniszczonych i suchych włosów:

• Swoją skuteczność w codziennej pielęgnacji zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu technologii Pro-V z siłą natury – olejkiem agranowym.
• Pomaga odbudować włókna włosów.
• Przywraca włosom zdrowy i lśniący wygląd.
• Ma lekką formułę, łatwo się rozprowadza, nie pozostawiając wrażenia tłustych kosmyków. • Pomaga nawilżyć i chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi intensywną stylizacją i szczotkowaniem do 24 godzin.
• Pozostawia włosy gładsze, łatwiejsze do rozczesania i widocznie mniej obciążone, w porównaniu do 100 proc. naturalnego olejku arganowego.

(fot. Pantene)
dml4s0z

Podziel się opinią

Share
dml4s0z
dml4s0z