GwiazdyTak teraz żyje Oliwia Bieniuk. Mówi o mieszkaniu z partnerem za 10 miesięcy

Tak teraz żyje Oliwia Bieniuk. Mówi o mieszkaniu z partnerem za 10 miesięcy

Oliwia Bieniuk o nowym mieszkaniu
Oliwia Bieniuk o nowym mieszkaniu
Źródło zdjęć: © Instagram
07.10.2022 09:09, aktualizacja: 07.10.2022 14:55

Od niedawna mieszka w Warszawie. Oliwia Bieniuk, chociaż jest bardzo przywiązana do rodzinnej Gdyni, postanowiła przeprowadzić się do stolicy, co relacjonowała w mediach społecznościowych. W nowym wywiadzie zdradziła, jak i z kim mieszka.

Oliwia Bieniuk od pewnego czasu wspomina, że marzy o karierze aktorskiej. W pewnym momencie postanowiła zrealizować swoje marzenie. Najłatwiej spełnić je w Warszawie, dlatego młoda influencerka przeprowadziła się do stolicy.

Oliwia Bieniuk opowiada o mieszkaniu w Warszawie

Oliwia Bieniuk ma już na swoim koncie medialne występy. Brała udział w 12. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Niedawno okazało się, że dostała się na studia aktorskie w Warszawie. Swoją przeprowadzkę do stolicy relacjonowała w social mediach. Urządzić nowe lokum pomagał jej tata, Jarosław Bieniuk. Na razie zdecydowali się na wynajem mieszkania. W nowym wywiadzie Oliwia Bieniuk zdradziła jak mieszka się jej w Warszawie.

- Dobrze. Dopiero co się wprowadziłam, więc muszę się przyzwyczaić. Najbardziej podoba mi się moje łóżko. Mam świeżą pościel, bardzo wygodny materac. Mieszkanie mam tylko na 10 miesięcy. Później będziemy szukać czegoś większego albo innego. Pokój robiłam bardzo szybko i nie zastanawiałam się nad stylem. Ale wszystko jest na biało - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Czy Oliwia Bieniuk zamieszka z partnerem?

Po dziesięciu miesiącach młoda kobieta zadecyduje, czy przeprowadzi się do stolicy na stałe, czy postanowi wrócić w rodzinne strony. Zdradziła, co się stanie, jeśli znajdzie ukochanego.

- Nie wiem, zobaczymy. Jak znajdę faceta, to może się przeprowadzę do Warszawy. Jestem singielką - niezmiennie. Myślę, że teraz jest czas dla mnie i na razie nikogo nie wpuszczam, chociaż jestem otwarta - powiedziała.

Na decyzję, którą podejmie za 10 miesięcy wpłynie zapewne też to, jak potoczy się jej kariera aktorska, a ta - nabiera tempa. Już niedługo zobaczymy Oliwię Bieniuk w kolejnym sezonie serialu "Gliniarze", gdzie zagra policjantkę.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta
Źródło artykułu:WP Kobieta