Blisko ludziOliwia Bieniuk ostro się wkurzyła. Tak zareagowała na złośliwy komentarz internauty

Oliwia Bieniuk ostro się wkurzyła. Tak zareagowała na złośliwy komentarz internauty

Oliwia Bieniuk ostro odpowiedziała internaucie
Oliwia Bieniuk ostro odpowiedziała internaucie
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska

24.07.2021 14:33

Oliwia Bieniuk ciężko pracuje na swoje nazwisko w branży. Niedługo będziemy mogli podziwiać aspirująca celebrytkę w nowej odsłonie "Tańca z Gwiazdami". Dziewczyna ma dość porównań do sławnej mamy - tym razem ostro zareagowała na komentarz pod swoim postem na Instagramie.

Oliwia Bieniuk ma wszystko, by podbić rodzimy show-biznes. Media interesowały się nią już od dzieciństwa - dziewczyna dorastała na oczach całej Polski. Nastolatka nie ukrywa, że podobnie, jak mama, chciałaby związać swoją przyszłość z aktorstwem. Ma za sobą już debiut przed kamerą. Niedługo jej zmaganiom na parkiecie będzie się przyglądała szersza publiczność - celebrytka już teraz ostro trenuje.

Flirt z show-biznesem

Nastolatka bardzo szybko zaczęła się pojawiać na okładkach magazynów i w reklamach. Jej dziewczęcą urodę doceniła między innymi marka "Reserved" oraz sieć "Play". Dziewczyna nie ukrywa, że popularność jej odpowiada. Choć śpiewająco zdała maturę, zdecydowała się w tym roku nie kontynuować nauki i skupić się na karierze.

- Planuję "gap year", bo mam teraz "Taniec z gwiazdami", a później raczej udam się na studia. Jestem duszą artystyczną. Jeśli chodzi o kierunek, to raczej jakiś humanistyczny.(...) Chciałabym pójść w stronę aktorstwa, ale te egzaminy do szkoły aktorskiej są trudne i wymagają dużego poświęcenia i nauki, więc muszę się przygotować do egzaminu, żeby się tam dostać - wyjawiła Oliwia Bieniuk w "Dzień Dobry TVN".

Zmagania z hejtem

Ambitna nastolatka już teraz musi zmagać się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi swojego wyglądu i wyborów życiowych. Oprócz tego media non stop porównują ją do sławnej mamy, czego dziewczyna ma serdecznie dość. Kilka dni temu na swoim Instagramie Oliwia Bieniuk postanowiła się pochwalić zdjęciem z bardzo sensualnej sesji zdjęciowej, którą zafundowała sobie jakiś czasu temu. Pod zdjęciem klasycznie pojawiły się spekulacje, do kogo bardziej podobna jest dziewczyna - mamy, czy taty:

 "Czysta mama"- napisała jedna z fanek

"Dla mnie cały tata" - odparł inny internauta

"Dla mnie Ryszard" - odparła zirytowana nastolatka.  

Nic dziwnego, że Oliwia Bieniuk zaczyna nerwowo reagować na takie porównania, w końcu ciężko pracuje na swoją rozpoznawalność.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także