Blisko ludziOmenaa Mensah gotuje dla ukochanego. Między prezenterką a jej mężem, Rafałem Brzoską, układa się rewelacyjnie

Omenaa Mensah gotuje dla ukochanego. Między prezenterką a jej mężem, Rafałem Brzoską, układa się rewelacyjnie

Omena Mensah
Omena Mensah
Źródło zdjęć: © East News
02.04.2021 10:26

Omenaa Mensah jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych. Dziennikarka od dwóch lat jest również szczęśliwą matką i żoną. Ostatnio pochwaliła się, jakie potrawy serwuje mężowi, Rafałowi Brzosce.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska tworzą parę nie tylko w życiu prywatnym. Brzoska z powodzeniem prowadzi swoje biznesy, znalazł się wśród dziesięciu najbogatszych Polaków. Jego majątek został wyceniony na ok. 5,7 mld zł. Z żoną Omeną Mensah połączyło go zamiłowanie do działalności charytatywnej. Poznali się w pracy, kiedy prezenterka szukała środków finansowych na otworzenie szkoły w Ghanie.

- Ujął mnie tym, że jest bardzo podobny do mnie, ale jest mężczyzną (śmiech). Na wielu płaszczyznach się zgadzamy, myślę, że patrzymy w tym samym kierunku. Jesteśmy w takim wieku, że dokładnie wiemy, czego nie chcemy. Takich dwóch ludzi się spotyka, zaczyna rozmawiać i po chwili już wiedzą, że dalej fajnie byłoby pospacerować razem - mówiła o ukochanym dziennikarka.

Zakochani w zeszłym roku złożyli sobie przysięgę małżeńską na Przylądku Dobrej Nadziei. Obecnie tworzą rodzinę patchworkową. Zarówno Brzoska, jak i Mensah mają dzieci z poprzednich związków. Doczekali się również syna Vincenta. Prezenterka wspominała w jednym z wywiadów, że jest on spoiwem całej rodziny.

Omenaa Mensah uwielbia gotować. Dla ukochanego smaży popularne kotlety

"Czy myślicie, że mój ukochany mąż ucieszy się na kotlety schabowe?" - zapytała fanów na Instagramie pogodynka. Opublikowała również zdjęcie z przygotowanymi produktami do robienia tych tradycyjnych kotletów.

Omenaa Mensah jakiś czas temu prowadziła program kulinarny. Gotowanie sprawia jej więc wielka przyjemność, zwłaszcza jak robi to dla bliskiej osoby. Dziennikarka podkreślała w wywiadach, że w domu również i jej mąż ma obowiązki.

"Rafał w domu jest tym biznesmenem numer 1. Z każdym problemem bardziej technicznym idę do niego. On tu wszystko rozwiązuje, prowadząc swoje rozliczne biznesy ma doświadczenie i na pewno jest dla mnie osobą, u której znajdę poradę i pomoc" – mówiła.

Omena Mensah
Omena Mensah© Instagram.com
Omena Mensah
Omena Mensah© Instagram