Blisko ludziOpublikowała zdjęcie z mężem. Fani dopytują o korektę uśmiechu

Opublikowała zdjęcie z mężem. Fani dopytują o korektę uśmiechu

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Kasia Niewiadomska

17.11.2020 13:39, aktual.: 02.03.2022 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel to partnerzy, niegdyś w tańcu, teraz i w tańcu i w życiu. Fani ich uwielbiają, są romantyczni i tworzą związek pełen miłości, który miał też swoje kryzysy. Teraz Katarzyna Cichopek podzieliła się z fanami osobistym zdjęciem.

Katarzyna Cichopek od niedawna współtworzy flagowy program TVP 2 – "Pytanie na Śniadanie". Otrzymała stanowisko prowadzącej - sprawdza się doskonale. W mediach podkreślała, że w nowej roli wspiera ją jej mąż, Marcin Hakiel. Między małżonkami nie ma rywalizacji – kibicują sobie w swoich przedsięwzięciach.

Kasia Cichopek na spacerze z mężem

Ostatnio aktorka i prezenterka pokazała, jak spędza popołudnie. Opublikowała zdjęcie z mężem. Tulą się czule do siebie. Fotografię Kasia Cichopek podpisała – "najlepiej razem". Widać, że jest zakochana. Na każdym kroku chwali się swoim partnerem. Aktorka nie zamyka się przed fanami, często pokazuje swoją prywatność. Wchodzi też w dyskusję z obserwatorami, doradza, lub reklamuje różnego rodzaju produkty. Nie dziwne, że jedna z fanek zapytała ją o dość osobistą sprawę.

"Pani Kasiu, w jakiej klinice leczyła się Pani ortodontycznie? Świetny efekt Pani uzyskała!" – napisała jedna z obserwatorek.

Kasia Cichopek zęby

Kilka lat temu aktorka założyła aparat na zęby. Katarzyna Cichopek chciała poprawić swój charakterystyczny uśmiech. W okresie, w którym prezenterka nosiła aparat, był on niezwykle modny wśród gwiazd. Teraz jest zaś czymś naturalnym i bardzo spopularyzowanym.

Póki co, Kasia Cichopek nie odpowiedziała Internautce, gdzie się leczyła. Z pewnością jednak można pozazdrościć efektów.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także