GwiazdyOrganizował "noce świń" z udziałem prostytutek. Dokument o Hugh Hefnerze ujawni prawdę o twórcy "Playboya"

Organizował "noce świń" z udziałem prostytutek. Dokument o Hugh Hefnerze ujawni prawdę o twórcy "Playboya"

Dokument o Hugh Hefnerze ujawnia kulisy życia twórcy "Playboya"
Dokument o Hugh Hefnerze ujawnia kulisy życia twórcy "Playboya"
Źródło zdjęć: © Getty Images
18.01.2022 11:13

Premiera serialu dokumentalnego o Hugh Hefnerze zbliża się wielkimi krokami. Choć do emisji pozostało jeszcze kilka dni, już teraz w mediach pojawiają się szokujące informacje na temat założyciela "Playboya".

"Sekrety Playboya" to dziesięcioodcinkowy serial dokumentalny, który pokaże amerykańska telewizja A&E. Premierę zaplanowano na 24 stycznia. Produkcja ma ujawnić nieznane dotąd fakty na temat kulis życia Hugh Hefnera. Z dokumentu wynika, że w rezydencji twórcy "Playboya" dochodziło do narkotykowych orgii, imprez z udziałem prostytutek, a nawet przemocy seksualnej.

Cotygodniowe "noce świń" w willi Hefnera

Dokument bazuje m.in. na relacjach osób, które pracowały dla Hugh Hefnera, a także wypowiedziach partnerek twórcy "Playboya", które były uczestniczkami imprez w słynnej rezydencji. Z ich słów wynika, że Hefner regularnie organizował libacje, na których gościł osoby z pierwszych stron gazet.

Jedną z tradycyjny była tzw. "noc świń", na którą zapraszano "brzydkie" prostytutki z Sunset Blvd. w Los Angeles. Kobiety miały zabawiać zaproszonych gości.

"Mówiono nam, że nie możemy nazywać ich świniami. To było określenie Hefnera" - zdradził Stefan Tetenbaum, który pracował jako lokaj Hefnera w latach 1978-1981. Kobiety miały najpierw trafiać do specjalnego pokoju, w którym były poddawane badaniom, a następnie przechodziły do salonu, gdzie mogły uprawiać seks z gośćmi.

Orgie za zamkniętymi drzwiami

Jedną z bohaterek dokumentu jest Sondra Theodore, była modelka i aktorka, która w ekskluzywnym wywiadzie zdradziła wiele porażających informacji na temat wydarzeń sprzed lat. 65-letnia kobieta dawniej była jedną z partnerek Hugh Hefnera, które mieszkały w słynnej rezydencji. Kobieta twierdzi, że w domu "Hefa" niemal codziennie odbywały się orgie, w czasie których dochodziło do seksu grupowego.

"To mnie złamało" - wyznała Theodore. Zdradziła również, że Hugh Hefner bardzo dużo wymagał od "króliczków". "Przerażał mnie. Nie można było go zadowolić. Zawsze chciał więcej i więcej" - dodała.

Wszyscy uczestnicy imprez Hugh Hefnera byli zobowiązani do dyskrecji. Twórca "Playboya" zmarł w 2017 roku w wieku 91 lat. Dokument ma ujawnić prawdę na temat słynnego "Hefa".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta