Blisko ludziOstatnia cyfra roku urodzenia. Mówi o tobie więcej, niż myślisz

Ostatnia cyfra roku urodzenia. Mówi o tobie więcej, niż myślisz

Co o nas mówi ostatnia cyfra z roku urodzenia?
Co o nas mówi ostatnia cyfra z roku urodzenia?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Jitka Saniova Starblue
25.10.2022 10:56, aktualizacja: 25.10.2022 15:52

Choć numerolodzy przedstawiają różne sposoby pomagające wyliczyć, co o nas mówi data urodzenia, to właśnie ta cyfra ma skrywać w sobie mnóstwo tajemnic. O jakich cechach charakteru informuje nas ostatnia cyfra roku urodzenia?

Numerolodzy wierzą, że data urodzin może wpływać na nasz charakter, a także na to, co spotka nas w przyszłości. Z pewnością spotkaliście się ze sposobem na wyliczenie, jaką cyfrą jesteśmy według daty naszych urodzin. Mało kto zdaje sobie sprawę, że wiele ważnych informacji zawiera jedna szczególna cyfra. Każda oznacza nieco inne cechy i wieści o naszej przyszłości.

Co o tobie mówi ostatnia cyfra urodzenia?

Zero

Według numerologów, osoby, których rok urodzenia kończy się cyfrą zero, są towarzyskie i cieszą się dobrą opinią wśród innych ludzi. Nie boją się ryzyka i z chęcią podejmują się nowych wyzwań. Nie przywiązują wagi do pieniędzy. Bardzo często, jeżeli chcą objąć inną życiową ścieżkę, zaczynają wszystko od zera.

Jedynka

Numerologia stawia sprawę jasno. "Jedynki" to osoby niezależne, które, aby osiągnąć cel, stawiają wyłącznie na siebie. Wykazują się samodzielnością i odpowiedzialnością, ale czasem też egoizmem.

Dwójka

Ostatnią cyfrą w roku twojego urodzenia jest dwójka? Świadczy to o tym, że jesteś osobą wrażliwą, dla której bardzo ważny jest kontakt z drugim człowiekiem. "Dwójki" zdecydowanie lepiej działają w grupie, są przyjacielskie i rodzinne.

Trójka

To marzyciele, romantycy i optymiści. W każdej sytuacji szukają choć odrobiny czegoś pozytywnego. Osoby, u których ostatnią cyfrą w roku urodzenia jest trójka, raczej nie przejmują się zbytnio przyziemnymi sprawami. To wyjątkowe lekkoduchy.

Czwórka

Co numerologia mówi o "czwórkach"? Osoba spod tej cyfry jest energiczna, bryluje w towarzystwie. Ma też jednak pewną wadę - czasem zbyt mocno daje się ponieść swoim emocjom, co wiąże się z nieprzemyślanymi reakcjami.

Piątka

Numerolodzy twierdzą, że osoby, u których ostatnią cyfrą w roku urodzenia jest piątka, charakteryzują się wyjątkową ugodowością. Często nie stawiają swoich potrzeb na pierwszym miejscu. Mimo że są lubiane, trudno im nawiązać bliższe relacje.

Szóstka

"Szóstki" nie obawiają się mówić prawdy prosto z mostu, przez co nie zawsze są lubiane w towarzystwie. Tworzą jednak głębokie, udane relacje.

Siódemka

Osoby z siódemką na końcu roku urodzenia zawsze wierzą w innych. Mimo przeciwności losu nigdy się nie poddają i o wszystko walczą do końca. Charakteryzują się również słomianym zapałem - wciąż poszukują czegoś, co w stu procentach będzie spełniało ich oczekiwania.

Ósemka

Numerolodzy charakteryzują "ósemki" jako osoby, które kochają życie i są bardzo towarzyskie. Numerologiczna ósemka spędza czas na poszukiwaniach wymarzonej pracy oraz osoby, z którą zbuduje zdrowy związek, co niestety utrudnia fakt, że los rzuca jej kłody pod nogi.

Dziewiątka

Osoby, u których ostatnią cyfrą w roku urodzenia jest dziewiątka, to urodzeni altruiści. Czują, że ich życiowe powołanie to pomoc drugiemu człowiekowi. Zawsze można na nich polegać.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta