Trwa ładowanie...

Jaką cyfrą jesteś? Oto co mówi o tobie numerologia

Numerologia to wiara w to, że w naszej dacie urodzenia, a także w imieniu i nazwisku są zapisane liczby, dzięki którym możemy odkryć, kim tak naprawdę jesteśmy, jaki mamy charakter, potencjał czy jaka jest nasza życiowa misja. Wystarczy odkryć znaczenie zakodowanych liczb.

Numerologia pozwoli dowiedzieć się więcej o swoim życiuNumerologia pozwoli dowiedzieć się więcej o swoim życiuŹródło: Adobe Stock
d10gqsj
d10gqsj

Jak sprawdzić numerologiczną liczbę? Najpopularniejszą metodą jest zliczenie wszystkich cyfr z daty urodzenia. Jeśli na przykład urodziłyśmy się 6 kwietnia 1988 roku, musimy wykonać następujące działanie: 6+4+1+9+8+8=36. Liczba numerologiczna to cyfra od 1 do 9, a więc należy wykonać kolejne obliczenie: 3+6=9.

Jak sprawdzić numerologiczną liczbę z imienia i nazwiska?

Liczba numerologiczna jest możliwa do obliczenia również na podstawie imienia i nazwiska. Jak to zrobić? Należy dodać do siebie cyfry, które odpowiadają kolejnym literom z imienia lub imion i nazwiska, z których korzystamy. Kolejne litery alfabetu to kolejne wartości od 1 do 9: A – 1, B – 2, C – 3 (…) I – 9, J – 1, K – 2, L – 3 itd.

Polskie znaki diakrytyczne (Ą, Ć, Ę, Ł, Ń, Ó, Ś, Ź, Ż) mają taką samą wartość, jak litery alfabetu łacińskiego, np. Ą - 1, Ć - 3, Ę - 5. Uzyskane cyfry sumujemy, aż uzyskamy liczbę od 1 do 9. W ten sposób możemy poznać naszą Liczbę Osobowości.

Co oznacza twoja numerologiczna liczba? Sprawdź znaczenie

Numerologiczna Jedynka jest prawdziwym liderem. Najlepiej sprawdza się podczas przewodzenia innym, lubi grać pierwsze skrzypce. Ma przywódcze skłonności, silny charakter i godną pozazdroszczenia pewność siebie, ale także tendencję do arogancji. Jest konsekwentna i stanowcza, często odnosi sukcesy zawodowe i zajmuje wysokie stanowiska.

d10gqsj

Numerologiczna Dwójka stawia na pierwszym miejscu w życiu relacje. Jest prawdziwą altruistką, dla której najważniejsza jest empatia i życie w zgodzie z partnerem, dziećmi, sąsiadami czy znajomymi. Niestety, łatwo ją skrzywdzić, mogą też być wykorzystane czy zdominowane przez silniejsze osobowości.

Trójki w numerologii są ze wszystkich cyfr uważane za najbardziej beztroskie i towarzyskie. Życie jest dla nich prawdziwą przygodą, do której podchodzą z radością i wrodzonym optymizmem. Numerologiczna Trójka jest odporna na krytykę - sprawdzi się w roli dziennikarza, polityka, ale także artysty.

Numerologiczne Czwórki uznawane są za wrodzonych organizatorów. Mają w sobie ogromną energię i bardzo chętnie angażują się w rozmaite projekty - sprawdzą się, działając w wolontariacie czy organizacjach pozarządowych. Muszą uważać, aby nie przekroczyć granicy – inaczej grozi im pracoholizm czy szybkie wypalenie.

Piątki to prawdziwe wolne duchy. Nie mogą być zniewolone zarówno w pracy, jak i w relacjach. Nie dla nich zaborcze związki ani etat, na którym obserwowany będzie ich każdy krok. Najlepiej sprawdzą się we własnej działalności, a także solo, w otwartych relacjach lub takich, w których będą mogły utrzymać dużą niezależność.

d10gqsj

Numerologiczna Szóstka cechuje osoby ciepłe, rodzinne, poukładane i spokojne. Najważniejszą wartością jest dla niej dbałość o dom, spełniają się w stałym związku i w rodzinie. Nie decydują się na przelotne romanse, nie lubią półśrodków - są szczere i wierne w uczuciach i kochają całym sercem. Często ryzykują z tego powodu zawodem miłosnym.

Siódemka w numerologii jest symbolem pełni, mądrości i duchowego przewodnictwa. Takie osoby często oddają się filozofii, religii czy poszukiwaniu wiedzy. Siódemka może być inspiracją dla wielu ludzi, jednak jest samotnikiem - bywa, że trudno jej budować relacje, zwłaszcza te romantyczne.

Numerologiczna Ósemka to świetny organizator, który wyróżnia się praktycznym podejściem do rzeczywistości. Ma analityczny umysł, umie troszczyć się o swoje finanse i zadbać o realizację własnych celów. Świetnie sprawdzi się na kierowniczych stanowiskach, a także przy organizacji wydarzeń.

Dziewiątka w numerologii wyróżnia się wysoką wrażliwością na potrzeby słabszych i biedniejszych. Ta cyfra jest w numerologii symbolem spełnienia i ukończenia - osoby związane z nią są ambitne i wysoko mierzą. Czasem będą próbowały wręcz zbawiać świat. Problem może być dla niej to, że trudno jej odpuścić.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

5 sposobów na zdrowe kolana

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d10gqsj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10gqsj