Bogactwo nie jest im pisane. Trzy znaki zodiaku na liście

Bogactwo nie jest im pisane. Trzy znaki zodiaku na liście

Nie każdy znak zodiaku ma rękę do pieniędzy
Nie każdy znak zodiaku ma rękę do pieniędzy
Źródło zdjęć: © Getty Images | ROMAN R
19.01.2024 15:21, aktualizacja: 21.01.2024 10:47

Łatwo przyszło, łatwo poszło. Nie każdy ma rękę do pieniędzy i nie zawsze jest to jego wina. O stan finansów można oskarżać wyroki gwiazd – oczywiście z przymrużeniem oka. Oto trzy znaki zodiaku, które powinny ograniczyć wydatki.

Zarządzanie finansami nie dla każdego znaku zodiaku jest równie ważne. Są tacy, którzy nie potrafią liczyć… albo zwyczajnie niezbyt się tym przejmują. Wolą się zabawić teraz, zamiast myśleć o tym, co przyniesie jutro. Astrologowie często opisują trzy znaki, które muszą postępować z pieniędzmi szczególnie ostrożnie, inaczej mogą wpaść w niezłe tarapaty. Uwaga, szybko wpadają w długi.

Byk lubi luksus, nawet jeśli go na niego nie stać

To znak wyjątkowo pracowity, który miałby szansę żyć dostatnio i spokojnie, gdyby tak często nie ulegał pokusom. Byki uchodzą za urodzonych materialistów, którzy uwielbiają dobrze zjeść i otaczać się luksusowymi przedmiotami. Pragną się pokazać i pochwalić swoim powodzeniem. Dlatego często wydają więcej niż posiadają albo wpadają w spiralę długów, bo wszystko pragną mieć już teraz, zamiast cierpliwie dorabiać się przez lata. Muszą nauczyć się przede wszystkim rozsądnego gospodarowania i samokontroli.

Strzelec żyje z dnia na dzień i niczym się nie przejmuje

Strzelce podchodzą do życia z optymizmem i entuzjazmem, którego inne znaki zodiaku mogą im pozazdrościć. Cieszą się tym, co mają, a brak powodzenia finansowego nie spędza im snu z powiek. Trzeba jednak zaznaczyć, że Strzelce to szczęściarze, więc w trudnych chwilach mogą liczyć na niesamowite zbiegi okoliczności lub przypadkowe znajomości, dzięki którym utrzymują się na powierzchni. Osoby spod tego znaku nie mają zmysłu praktycznego, cieszą się życiem, nie przejmując sprawami materialnymi.

Ryby są marzycielami, nie materialistami

Przedstawiciele tego znaku są wrażliwi i delikatni. Często żyją w swoim świecie, więc nie przejmują się specjalnie codziennymi sprawami, również tymi majątkowymi. Nie mają zmysłu do finansów, nie pilnują swoich wydatków i wykazują wrodzoną niechęć do podejmowania trudnych decyzji. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w tym znaku częściej rodzą się artyści niż rekiny finansjery. W ciągu życia Ryby mają szansę dojść do sporego majątku dzięki talentom, ale szansa, że go utrzymają, jest nikła.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta