ycipk-sdmqri

Pamela Anderson przeciwko francuskiej polityce. Walczy razem z ludem

Pamela Anderson zasłynęła z roli ratowniczki w "Słonecznym Patrolu". Wówczas została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych aktorek. Teraz postanowiła zawalczyć o Francję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pamela Anderson przeciwko francuskiej polityce. Walczy razem z ludem
Pamela Anderson przeciwko francuskiej polityce. Walczy razem z ludem (ONS.pl)
ycipk-sdmqri

Pamela Anderson w serialu "Słoneczny Patrol" ratowała ludzi spod fal. Pomimo że 51-letnia aktorka urodziła się w Kanadzie, postanowiła zawalczyć o Francuzów. Przez ostatnie tygodnie społeczeństwo francuskie protestowało przeciwko polityce Emmanuela Macrona.

Kto by przypuszczał, że zmysłową Amerykankę interesuje polityka europejska? Gwiazda zamieściła na Twitterze wpis, w którym krytykuje postawę prezydenta Francji, 41-letniego Emmanuela Macrona.

"Gardzę przemocą, ale czym jest przemoc tych ludzi i spalone luksusowe samochody w porównaniu z ustrukturyzowaną przemocą francuskich i światowych elit?" - napisała gwiazda.

ycipk-sdmqri

"Zamiast dać się zahipnotyzować zdjęciom pokazującym ogień, musimy sobie zadać pytanie, skąd się to wzięło: z napięć pomiędzy miejską elitą a wiejską biedotą, polityką Macrona a 99 proc. ludzi, którzy mają dość nierówności, nie tylko we Francji, ale i na świecie" - skwitowała Anderson.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-sdmqri

ycipk-sdmqri
ycipk-sdmqri