Blisko ludziPan młody upił się na weselu. Na nagraniu widać, co zrobiła teściowa

Pan młody upił się na weselu. Na nagraniu widać, co zrobiła teściowa

Pan młody upił się na weselu. Na nagraniu widać, co zrobiła teściowa
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com

12.08.2019 12:21, aktual.: 12.08.2019 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wesele bez alkoholu to nie wesele – tak twierdzi zdecydowana większość par młodych i gości. Jednak gdy jedna z osób biorących udział w uroczystości przesadza z ilością trunków, pojawia się problem. Tym bardziej, jeśli jest to pan młody, a interweniować musi jego teściowa.

Alkohol na weselu może być problemem

Na myśl o weselu bez alkoholu wielu osobom cierpnie skóra. Młodzi, nawet jeśli sami nie spożywają alkoholu, często decydują się na zakrapiane wesela, z obawy, co powiedzą goście, jeśli stoły nie będą się uginać pod ciężarem butelek. Zdarza się również, że pary młode same wznoszą toasty bez opamiętania, co może się skończyć niezbyt przyjemnie. Przekonało się o tym młode małżeństwo ze Szkocji. Pan młody przesadził z ilością wypitego alkoholu i nie był w stanie samodzielnie jeść. Zlitowała się nad nim mama jego wybranki, która zaczęła go karmić jak dziecko. Cała sytuacja została nagrana, a wideo udostępniono w brytyjskich mediach.

Pan młody upił się na weselu – nagranie podbija sieć

Nagranie szybko rozniosło się po sieci i zrobiło prawdziwą furorę w weselnych grupach na Facebooku. Ich członkowie nie mają wątpliwości, że matka panny młodej stanęła na wysokości zadania i takiej teściowej to ze świecą szukać. Zdaniem niektórych cała sytuacja, choć absurdalna i komiczna, ma w sobie jednak wiele uroku. Inni byli zniesmaczeni zachowaniem pana młodego i uznali, że ktoś, kto upija się na własnym weselu do takiego stanu, z pewnością nie szanuje swojej żony, rodziny i bliskich, a do tego za nic ma małżeńską przysięgę.

Kilka kobiet zwierzyło się z własnych przeżyć, potwierdzając, że takie sytuacje po prostu się zdarzają – ich mężowie zachowali się podobnie. Nie zabrakło również kluczowego pytania, gdzie jest panna młoda. W końcu chwilę wcześniej ślubowała, że będzie przy mężu w zdrowiu i w chorobie, a w takim momencie ślad po niej zaginął...

Źródło: "The Sun"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także