Trwa ładowanie...
wesele

Pan młody upił się do nieprzytomności. Kobieta postanowiła wymierzyć mu karę

Chociaż przyjęcie weselne jest zwieńczeniem ślubu i powinno być wyłącznie powodem do radości, wiele kobiet rozpamiętuje każde niewłaściwe zachowanie na przyjęciu. Jedna z panien młodych od sześciu tygodni nie potrafi wybaczyć mężowi tego, co zrobił.

Share
Pan młody upił się do nieprzytomności. Kobieta postanowiła wymierzyć mu karę
Źródło: 123RF
d1wtal0

Kłótnia nowożeńców

Ślub z pewnością jest wydarzeniem, które warto hucznie celebrować. Niestety niektórzy zbyt szybko dają się porwać magii i wznoszą toast za toastem. Na portalu dailmail.co.uk opisano historię, która miała miejsce na jednym z brytyjskich wesel.

Pan młody upił się wraz ze swoimi znajomymi do tego stopnia, że jego świeżo upieczona małżonka musiała go podtrzymywać podczas całej imprezy. "Prosiłam go, żeby już nie pił alkoholu, ale on nie słuchał. Gdy wracaliśmy taksówką do hotelowego pokoju, to musiałam wystawiać mu głowę za szybę, bo mówił, że zaraz zwymiotuje" - opowiada w rozmowie z portalem.

Mężczyzna zasnął tuż po wejściu do apartamentu, a kobieta spędziła swoją noc poślubną, siedząc zapłakana w kącie. "Kocham go, ale skoro potrafił tak zachować się w dniu naszego ślubu, to co może być później?" - zastanawia się.

d1wtal0

Od wydarzenia minęło już sześć tygodni, a między małżeństwem cały czas utrzymuje się zła atmosfera. Zraniona panna młoda postanowiła nie odzywać się od męża, ponieważ uważa jego zachowanie za niedopuszczalne. Jak sądzicie, reakcja kobiety jest uzasadniona czy może jednak przesadza?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

d1wtal0

Podziel się opinią

Share
d1wtal0
d1wtal0