Blisko ludziPara się nie dogadywała. Skuli się kajdankami na trzy miesiące

Para się nie dogadywała. Skuli się kajdankami na trzy miesiące

Przykuli się kajdankami na 3 miesiące. Chcieli ratować związek
Przykuli się kajdankami na 3 miesiące. Chcieli ratować związek
Źródło zdjęć: © Getty Images
02.04.2021 09:29

Aleksander Kudłaj i Wiktoria Pustowitowa, co jakiś czas, przechodzili kryzys w związku. Ostatnia ich kłótnia przelała czarę goryczy, postanowili się definitywnie rozstawać. Wówczas Aleksander Kudłaj wpadł na kontrowersyjny pomysł.

Aleksander Kudłaj i Wiktoria Pustowitowa mieszkają w Charkowie na Ukrainie. Jakiś czas temu 33-latek i 28-latka popadli w kryzys i postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Stwierdzili jednak, że aby coś zmienić w swojej relacji przykują się kajdankami. Nie będą wówczas mogli od siebie uciec. Sytuacja wymusi na nich rozmowę.

Para skuła się kajdankami

Na pomysł wpadł 33-latek w dniu Walentynek. Początkowo jego partnerka odnosiła się krytycznie do tego eksperymentu. W końcu dała się namówić. - Uznałam, że będzie to dla mnie ciekawe doświadczenie, które wniesie do mojego życia nowe emocje, których wcześniej nie doświadczyłam. Kocham go, więc postanowiłam to zrobić – powiedziała w jednym z wywiadów.

Od tego czasu zakochani robią wszystko we dwoje. - Jeśli chodzi o komfort fizyczny, z każdym dniem coraz bardziej się do tego przyzwyczajamy. Staje się to łatwiejsze – wyznał z kolei pomysłodawca eksperymentu.

Dodał, że kłótnie między nim a partnerką zniknęły. Teraz zamiast podnosić głos i usilnie dążyć do udowodnienia swojej racji, po prostu milkną. Nie ma też grożenia sobie odejściem.

Pomysł i jego realizacja zainteresował ludzi korzystających z mediów społecznościowych. Para udzieliła już kilku wywiadów i ma grono fanów, którzy jej kibicują.

Źródło artykułu:WP Kobieta