Trwa ładowanie...

Partnerka Bieniuka o Annie Przybylskiej. Zaskoczyła odważnym wyznaniem

Kiedy pojawiły się nowe informacje o nowym związku Jarosława Bieniuka, na partnera Anny Przybylskiej i jego 26-letnią wybrankę wylało się wiadro pomyj. "Jak mogli? Tak wcześnie?!" - grzmieli internauci. Dziś od śmierci aktorki mijają trzy lata, a Martyna Gliwińska zdecydowała się na wzruszające wyzwanie pod jej adresem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Partnerka Bieniuka o Annie Przybylskiej. Zaskoczyła odważnym wyznaniemŹródło: Instagram.com
d2g6m5b
d2g6m5b

"Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami... Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię, ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca, a jednak bliska. Żałuję, że nie możemy sobie po prostu pogadać... Odpoczywaj" - napisała Gliwińska na swoim profilu na Instagramie i dołączyła zdjęcia Anny Przybylskiej. Wpis zrobił duże wrażenie na internautach. "Pokazałaś wielką klasę, Jarek może mieć pewność, że dobrze trafił" - piszą.

Partner Anny Przylskiej widywany z 26-letnią gdynianką jest już od dawna, ale przez długi czas ich związek pozostawał owiany tajemnicą. Ciekawskim musiały wystarczyć pojedyncze zdjęcia wykonywane ukradkiem przez paparazzich lub te sporadycznie zamieszczane przez parę w sieci. W końcu w maju tego roku piłkarz przerwał milczenie.

"To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boję się tego powiedzieć. Rozumie mnie i wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały" - mówił w wywiadzie dla "Vivy" Jarosław Bieniuk.

Jarosław Bieniuk: "Nie jest mi łatwo. To Ania pilnowała dyscypliny"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2g6m5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g6m5b