Trwa ładowanie...

Pary ubierają się niemal identycznie. Wiemy, jak stylowo ugryźć ten trend

Uczucia można okazywać w różny sposób. Dla niektórych ważne są słowa i czułości, inni przepadają za manifestowaniem swojej miłości w social mediach. Trendem, który przybył do nas z Azji, jest podobny strój. Zobacz, jak osiągnąć świetny efekt i pokazać wszystkim, że jesteście razem. Moda i miłość? Jesteśmy za!

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pary ubierają się niemal identycznie. Wiemy, jak stylowo ugryźć ten trend
Źródło: iStock.com
dntk2s4

Zabawa modą
Azjatyckie zwyczaje mogą się nam wydawać niekiedy dziwne lub niezrozumiałe. Musimy jednak wiedzieć, że ich rzeczywistość wygląda nieco inaczej niż w Środkowej Europie. Mimo że kraje takie jak Chiny, Korea Południowa czy Japonia są wysokorozwinięte i przodują w nowych rozwiązaniach, na przykład technologicznych, ich mieszkańcy szanują i propagują wielowiekową tradycję i kulturę. Efektem tej pielęgnacji jest chociażby fakt, że publiczne okazywanie sobie uczuć nie jest mile widziane. Młodzi zakochani próbują pilnować swoich odruchów, jednak nie spoczęli na laurach. Sposobem na publiczne pokazanie, że jest się w związku i okazanie uczuć swojej drugiej połówce, jest podobny strój. Coraz częściej pary wspólnie planują odzieżowe zakupy, aby mieć pewność, że bez problemu będą mogli wybrać wspólną stylizację w wersji damskiej i męskiej. Poranny telefon lub rozmowa w celu ustalenia ubioru nie jest tam niczym dziwnym, a im większe dopasowanie, na tym większe zainteresowanie para może liczyć.

iStock.com
Źródło: iStock.com

Bez względu na wiek
Najlepszym przykładem takiego dopasowania może być para sześćdziesięciolatków, którzy swoimi stylizacjami podbili sieć. Bon i Pon, bo tak nazywają się modni Japończycy, przepadają za niemal identycznymi strojami. Ich stylizacje niekiedy są niemalże swoją kopią, a innym razem łączy je kolor lub wzór. Ich przyzwyczajenie trwa już... 38 lat! Nie znamy nikogo, kogo nie rozczuliłby ten fakt. Bon i Pon w pewnym momencie postanowili uwieczniać swój wygląd oraz publikować zdjęcia na Instagramie. Pozują na nich w podobnej pozie, zawsze razem. Para wyjawiła, że cała rodzina wspiera ich wybór, kupując podobne ubrania przy każdej okazji. W tym momencie ich konto obserwuje prawie 800 tysięcy osób, a pod każdym postem sypią się pozytywne komentarze.

Jak ugryźć ten trend?
Jeśli ty i twój ukochany chcecie spróbować przygotować choć jedną podobną stylizację, musicie uzbroić się w cierpliwość. Niewiele marek bowiem decyduje się na zaprojektowanie wartych uwagi kolekcji w wersji damskiej i męskiej. Wyszukanie podobnych elementów garderoby w różnych sklepach może niekiedy stanowić prawdziwe wyzwanie. Zanim rzucisz się na głęboką wodę, możesz spróbować także dobrać choć jedną rzecz, na przykład koszulkę czy bluzę. Jeśli z kolei chcesz zacząć od małych kroczków, zaopatrz waszą garderobę w podobną czapkę lub skarpetki, które od razu nie rzucą się w oczy, jednak będą miłym szczegółem świadczącym o waszych uczuciach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dntk2s4

Podziel się opinią

Share
dntk2s4
dntk2s4