Trwa ładowanie...

Patrycja Krzymińska zebrała 16 milionów. Agata Młynarska pokazała, jak kwestuje w tym roku

Tuż po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza Patrycja Krzymińska zorganizowała wirtualną zrzutkę, która zasiliła WOŚP-ową puszkę prezydenta. Dzisiaj można spotkać ją na ulicach Gdańska oraz wpłacić pieniądze na nową wirtualną zbiórkę.

Share
Patrycja Krzymińska zebrała 16 milionów. Agata Młynarska pokazała, jak kwestuje w tym roku
Źródło: East News
d2p5282

Patrycja Krzymińska jest krawcową spod Gdańska, która dokonała nieprawdopodobnej rzeczy. Kobieta uruchomiła wirtualną zbiórkę pieniędzy pod nazwą "Ostatnia puszka Pawła Adamowicza", którą momentalnie zainteresowała się cała Polska. W sumie udało się zebrać aż 16 milionów złotych. Za zebrane pieniądze zakupiono m.in. nowoczesną karetkę, która obecnie jeździ ulicami Gdańska.

W tym roku Patrycja Krzymińska jest jednym z gdańskich wolontariuszy. Agata Młynarska miała okazję zamienić z nią dzisiaj kilka słów. "Pozszywała serca Polaków" – stwierdziła we wpisie na swoim instagramowym profilu.

Patrycja Krzymińska ponadto znowu założyła internetową zrzutkę. "W zgodzie ze swoim sumieniem, tym co dyktuje mi serce i szacunek dla bliskich śp. pana prezydenta Pawła Adamowicza, nie ośmieliłabym się założyć takiej puszki po raz kolejny. Pamięć prezydenta Gdańska zostanie uczczona podczas gdańskiego finału WOŚP oraz rocznicy jego śmierci" – napisała.

d2p5282

"Wiem, że poniższa zbiórka nie zgromadzi już ponad 260 tysięcy ludzi, ani nie zbierzemy 16 milionów, ale po prostu bądźmy tu razem" – dopisała.

Na koncie zrzutki zatytułowanej "Razem dla WOŚP" w niedzielę około godz 13.30 było ponad 47 tys. złotych.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2p5282

Podziel się opinią

Share
d2p5282
d2p5282