Trwa ładowanie...

Patrycja Markowska i Paweł Deląg uchodzili za parę idealną. Ich drogi szybko się rozeszły

Patrycja Markowska i Paweł Deląg poznali się, gdy wokalistka miała 22 lata. Przystojny aktor szybko skradł serce artystki. Choć początkowo uchodzili za idealnie dobraną parę, ich związek bardzo szybko przeszedł do historii. Miało się na to złożyć kilka rzeczy.

Między Patrycją Markowską a Pawłem Delągiem bardzo szybko narodziło się uczucieMiędzy Patrycją Markowską a Pawłem Delągiem bardzo szybko narodziło się uczucieŹródło: AKPA, fot: AKPA
d22c29p
d22c29p

Rola Pawła Deląga w "Quo Vadis" sprawiła, że aktor zdobył ogromną popularność, zwłaszcza wśród kobiet, które nie były w stanie oprzeć się jego urokowi. Na Deląga zwróciła też uwagę Patrycja Markowska - między tym dwojgiem od razu zaiskrzyło. Choć wydawać się mogło, że są dla siebie stworzeni, niestety w relacji szybko pojawiły się spięcia i wkrótce została podjęta decyzja o rozstaniu.

To była miłość od pierwszego wejrzenia

Patrycja Markowska miała wówczas za sobą swój solowy debiut. Paweł Deląg, o dziewięć lat starszy, zrobił na początkującej piosenkarce ogromne wrażenie. Okazało się, że również Markowska wpadła w oko aktorowi. Między nimi narodziło się gorące uczucie. Dla artystki Deląg zostawił swoją poprzednią partnerkę, Bognę Sworowską. Relacja wokalistki i aktora szybko stała się publiczna - para pojawiała się na imprezach, a paparazzi przyłapywali tę dwójkę na romantycznych spacerach. Niestety równie szybko, co pojawił się ogień namiętności, iskierka zgasła.

Pojawiły się pierwsze zgrzyty. Odmienne priorytety okazały się nie do pogodzenia

Patrycja Markowska wielokrotnie podkreślała, że marzy o stabilnym związku. Chciała, na wzór rodziców, stworzyć stałą relację, założyć rodzinę. Pech chciał, że wokalistka często trafiała na wolnych ptaków, z którymi o stabilizacji mogła zapomnieć.

d22c29p

"Miałam tendencje do zakochiwania się w wolnych ptakach, ludziach o dość szalonych osobowościach. Te osoby nie do końca chciały angażować się w związek tak jak ja" - wyznała Markowska po latach w jednym z udzielonych wywiadów.

Jednym z partnerów nie do okiełznania okazał się sam Paweł Deląg, który miał zupełnie inne oczekiwania od życia.

"Jestem typem człowieka, który potrzebuje bardzo dużo wolności w relacjach. I w przyjaźni, i w miłości. Wolności to znaczy, że nikt inny mnie nie kontroluje, nikt nie próbuje mnie zdominować" - przyznał aktor.

Decyzja o rozstaniu miała zapaść po obu stronach. Dłuższe spory i niszczenie siebie nawzajem nie miało po prostu sensu. Artystka, mimo wszystko, bardzo przeżyła rozstanie.

d22c29p

"W moim życiu nie zawsze było kolorowo. Przynajmniej zostają piosenki, które są dla mnie rodzajem pamiętnika" - stwierdziła.

Ich drogi spotkały się ponownie

Patrycja Markowska i Paweł Deląg spotkali się w 2020 roku na planie "Ameryka Express". Wokalistka w międzyczasie odnalazła właściwą osobę. Z Jackiem Kopczyńskim wychowuje już 14-letniego syna Filipa. Jednak spotkanie z dawnym ukochanym było dość zaskakujące.

"Paweł do mnie zadzwonił, że też będzie w tym show, nie wiedziałam jednak, że będziemy razem lecieć. A okazało się, że ja miałam koncert, on zaplanowane wcześniej zdjęcia i ostatecznie mieliśmy jeden samolot. Ucieszyłam się, bo bałam się, że gdzieś nie wsiądę… Sama jakbym wysiadła na tej Kostaryce, gdzie była przesiadka, to bym umarła" - wspomniała Markowska.

d22c29p

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

#GWIAZDY: Kulisy związku Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego

d22c29p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22c29p