Trwa ładowanie...
Newseria
paulina krupińska
26-05-2016 11:47

Paulina Krupińska o swojej córce i Dniu Matki

26 maja Paulina Krupińska po raz pierwszy obchodzi Dzień Matki. Twierdzi, że czeka ją wyjątkowy czas, choć nie planuje uczcić go w specjalny sposób. Zdaniem modelki posiadanie dziecka nadaje wszystkim świętom wyjątkowe znaczenie.

Paulina Krupińska o swojej córce i Dniu MatkiŹródło: AKPA
d32s08i
d32s08i

Paulina Krupińska urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Antoninę Hannę, 27 lipca 2015 roku.
- Na pewno to będzie wzruszający moment, że pierwszy raz obchodzę Dzień Mamy, potem Dzień Dziecka, potem roczek mojej córki. Świetny czas mnie czeka - mówi Krupińska.
Gwiazda nie robi jednak specjalnych przygotowań do czekających ją świąt. Wyjątkowość nadaje im już bowiem sam fakt, że obchodzić je będzie po raz pierwszy. Pewna jest tylko, że spędzi je z córką.
- Dla mnie będzie to niecodzienna sytuacja, ale nie jestem osobą, która jakoś szczególnie obchodzi ten dzień - podkreśla.

Miss Polonia 2012 nie planuje również wyjątkowych niespodzianek dla swojej mamy. Twierdzi, że Dzień Matki ma co tydzień - w niemal każdy weekend spotyka się bowiem z rodzicami, zwłaszcza z mamą.
- Mama przygotowuje pyszności i wtedy się wszyscy zajadamy i celebrujemy czas spędzony razem. A teraz będzie podwójny Dzień Mamy, czyli mój i mojej mamy - opowiada.

Zobacz także:

d32s08i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32s08i