GwiazdyPaulina Krupińska pozuje z mężem. Zdjęcie skradł mistrz drugiego planu

Paulina Krupińska pozuje z mężem. Zdjęcie skradł mistrz drugiego planu

Paulina Krupińska nie myśli o przeprowadzce do Warszawy
Paulina Krupińska nie myśli o przeprowadzce do Warszawy
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
14.06.2020 10:22

Paulina Krupińska mieszka na co dzień w Zakopanem i ostatanio pokazała się fanom w stroju regionalnym. Modelce towarzyszył jej mąż i syn Jędrzej.

Paulina Krupińska świetnie łączy życie rodzinne w Zakopanem z pracą w Warszawie. Gwiazda jest jedną z współprowadzących w popularnym programie śniadaniowym, ale po pracy wraca do rodziny w górach i tam spędza swoje wolne chwile. Była miss często relacjonuje fanom swoje górskie wyprawy czy przebieżki leśnymi ścieżkami.

Paulina Krupińska w góralskim stroju

W długi weekend modelka również nie narzeka na nudę. Wraz z mężem przebrała się w góralskie stroje regionalne i zorganizowała sesję zdjęciową. Trzeba przyznać, że modelka wyjątkowo dobrze wygląda w tego typu strojach i widać, że dobrze odnajduje się w góralskim życiu.

Para ustawiła się na polanie i zapozowała wspólnie do zdjęcia. Jednak po przyjrzeniu się widać na fotografii mistrza drugiego planu. Syn Krupińskiej i Karpiela-Bułecki próbował schować się za mamą, ale fotograf uchwycił go w momencie ucieczki, przez co wyszło zabawne ujęcie. Teraz, taka nieidealna fotografia, tym bardziej nadaje się do rodzinnego albumu.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od dwóch lat i wspólnie wychowują dwójkę dzieci - 5-letnią Antoninę i 3-letniego Jędrzeja.