Blisko ludziPaulina Smaszcz-Kurzajewska jest gotowa na nowy związek. Podobno już się z kimś spotyka

Paulina Smaszcz-Kurzajewska jest gotowa na nowy związek. Podobno już się z kimś spotyka

Paulina Smaszcz-Kurzajewska jest gotowa na nowy związek. Podobno już się z kimś spotyka
Źródło zdjęć: © ONS.pl
06.02.2020 08:56, aktualizacja: 06.02.2020 15:26

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski rozstali się po 23 latach związku. Chociaż ich małżeństwo wydawało się idealne, uczucie wygasło. Smaszcz-Kurzajewska ma być obecnie gotowa na nowy związek.

30 stycznia Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski oficjalnie przestali być małżeństwem. Rozwodzący się małżonkowie stawili się w Sądzie Okręgowym w towarzystwie reprezentujących ich prawniczek oraz starszego syna, 23-letniego Franciszka. Jak donosi "Na Żywo", po rozprawie Maciej Kurzajewski wyglądał na zdruzgotanego.

Paulina Smaszcz gotowa na nowy związek

Z pewnością po tylu latach związku nie jest łatwo zacząć życie w pojedynkę. Zarówno Paulina Smaszcz, jak i Maciej Kurzajewski robią wszystko, żeby zapełnić pustkę. Kurzajewski samotny czas zabija pracą: relacjonuje skoki narciarskie, prowadzi "Czar par" i już wkrótce ma zastąpić Antka Królikowskiego jako prowadzący "To był rok".

Paulina Smaszcz-Kurzajewska natomiast w jednym z wywiadów wyznała, że jest otwarta na nową relację. Podobno po tej deklaracji próbowało się z nią umówić wielu adoratorów, jednak dziennikarka odrzucała wszystkie propozycje. Krążą pogłoski, że już się z kimś spotyka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta