GwiazdyPaulina Smaszcz-Kurzajewska zupełnie naga. Zaskoczyła fanów

Paulina Smaszcz-Kurzajewska zupełnie naga. Zaskoczyła fanów

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Źródło zdjęć: © East News
30.06.2021 07:46

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po latach walki z przeciwnościami losu, w końcu jest szczęśliwa i cieszy się życiem. Na swoim Instagramie pokazała zdjęcie, na którym tryska radością i…nagością.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska kojarzona jest przez większość widzów z "Pytania na śniadanie" oraz z TVN Style. W ostatnich latach dużo się jednak u niej zmieniło. Straciła pracę, rozwiodła się z mężem, zmierzyła się z chorobą i przeszła kilka trudnych operacji. Dodatkowo w jej życiu pojawiły się problemy finansowe.

Kobieta "Petarda"

Mimo licznych przeciwności Paulina nie poddała się. Ostatnio wydała książkę pod znamiennym tytułem: "Bądź Kobietą Petardą! Jak zająć się sobą i żyć świadomie".

- Przez chorobę, stres, poczucie samotności, brak wsparcia i zrozumienia ze strony partnera, po 23 latach rozpadło się moje małżeństwo. Rozpadła się rodzina. Umarł mój tata, umarł mój teść, który jako jedyny wspierał mnie w realizacji moich marzeń o doktoracie. Fałszywi przyjaciele i interesowni znajomi zniknęli - napisała w swojej książce.

I dodała:

- Jedyny cel, jaki miałam, to uciec jak najszybciej, odciąć się od dotychczasowego życia zawodowego i prywatnego. Zacząć wszystko jeszcze raz, po swojemu – wyznała dziennikarka.

Wakacje Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej

Paulina Smaszcz teraz wypoczywa na wakacjach, w towarzystwie koleżanek. Ostatnio na profil na Instagramie wrzuciła zdjęcie, na którym wszystkie panie są zupełnie nagie, ale jak wynika z opisu…wszystkie są szczęśliwe.

- Wakacyjny skok!!! Szczęście kobiet!!! Radość z życia i z bycia Kobietą Petardą- podpisała post Paulina.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy.

- Krejzolki.

- Wow...co za czadowe zdjęcie.

- Ale bosko.

- Piękne!!!!

- Szalone.

- Ale czadowo!!! Tak trzeba żyć! – piszą fani dziennikarki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (327)
Zobacz także