GwiazdyPaulina Sykut-Jeżyna w krótkiej sukience na lato. Prezenterka wybrała się na targ

Paulina Sykut-Jeżyna w krótkiej sukience na lato. Prezenterka wybrała się na targ

Prezenterka pokazała się w zwiewnej sukience
Prezenterka pokazała się w zwiewnej sukience
Klaudia Stabach

14.06.2020 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Sykut-Jeżyna podzieliła się z fanami fotografią zrobioną tuż po powrocie z lokalnego targu. Gwiazda wstała z samego rana, aby zdobyć świeże owoce i warzywa.

Paulina Sykut-Jeżyna należy do grona osób, które chętnie dzielą się z fanami swoim prywatnym życiem. Popularna pogodynka często zamieszcza fotografie zrobione "po pracy" i pokazuje swój świat.

Paulina Sykut w letniej sukience

Prezenterka spędza długi, czerwcowy weekend w Warszawie. W związku z tym w sobotni poranek wybrała się zrobić zakupy na pobliskim targu. Zadowolona wróciła z koszykiem wypełnionym po brzegi owocami i warzywami. "Będzie gotowanie" - zapowiedziała.

Paulina Sykut-Jeżyna nie tylko wybiera ekologiczne produkty prosto od rolników, ale również od lat angażuje się w różnego rodzaju akcje propagujące ekologiczny styl życia.

Pogodynka pobiegła na targ w krótkiej, zwiewnej sukience z wiązanymi ramiączkami oraz falbankami. Stylizację dopełnia szeroką opaską na włosy. Chociaż Sykut-Jeżyna nie ma na sobie ani grama makijażu, to trzeba przyznać, że i tak wygląda bardzo dobrze. Świeży look to jest zdecydowanie to, co lubimy latem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)