Blisko ludziPaulina Sykut-Jeżyna walczy o Telekamerę. Zachęciła do głosowania, ale spotkał ją przykry komentarz

Paulina Sykut-Jeżyna walczy o Telekamerę. Zachęciła do głosowania, ale spotkał ją przykry komentarz

Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna
Źródło zdjęć: © East News
12.02.2021 19:30

Paulina Sykut-Jeżyna jest ulubienicą widzów. Od lat dziennikarka jest związana z telewizją Polsat i Polsat News. Niejednokrotnie za swoją pracę była nagradzana, a w tym roku znów powalczy o Telekamerę. Kiedy na swoim profilu na Instagramie zachęcała do zagłosowania, spotkał ją nieuprzejmy komentarz. Jej reakcja była natychmiastowa.

Paulina Sykut-Jeżyna to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Prowadziła m.in. "Muzyczne listy" w TV4, prognozę pogody w Polsacie, "Must Be the Music. Tylko muzyka" wraz z Maciejem Rockiem . Prezenterka jest aktywna w sieci. Ma profil na Instagramie, gdzie na bieżąco informuje o swojej karierze i życiu prywatnym. Nie dziwne, że jak tylko została nominowana do Telekamery, to poprosiła swoich obserwatorów i fanów o wsparcie. Zrobiła to w nietypowy sposób.

Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała stare zdjęcie

Pogodynka wstawiła na swój profil zdjęcie sprzed 15 lat. Dziennikarka wygląda na nim zupełnie inaczej. Ma ciemne włosy, delikatny makijaż oraz zupełnie inną stylizację, niż te które znamy z obecnych czasów.

"Ja, Paulina z pogody, prawie 15 lat temu. Tak naprawdę niewiele się zmieniło. Bardzo mnie dzisiaj wspieracie. Walczymy dalej o Telekamerę do 24:00" - napisała pogodynka. W odpowiedzi dostała pochlebne komentarze. Napisano, że wygląda "bosko". Wśród gestów wsparcia i miłych opinii, pojawił się komentarz, który zabolał dziennikarkę. Zasugerowano w nim, że jest po operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej.

"Nie, niewiele... Parę operacji plastycznych, zabiegów z botoksem" – skomentował Internauta.

"Bezpodstawne i nieeleganckie. Na zdjęciu mam 25 lat, teraz 40... sama natura" - odpowiedziała dziennikarka.

Reakcja dziennikarki Polsatu spodobała się użytkownikom Instagrama.

Źródło artykułu:WP Kobieta