Trwa ładowanie...
d2zczie

Paweł Golec zaprasza Agnieszkę i Piotra Woźniak-Starak do zespołu. "Jeśli on tylko zechce to przyjmiemy go z otwartymi rękami"

Góralska stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra, przypadła do gustu liderowi zespołu Golec uOrkiestra. "Naprawdę chcemy Staraka w swoim zespole (...). Dla Agnieszki też znajdzie się miejsce wśród naszych dziołszek" – powiedział muzyk w rozmowie z "Faktem".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem
Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem (Instagram.com)
d2zczie

Na ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki pojawiła się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak z mężem. Para uszanowała charakter imprezy i postawiła na tradycyjne, góralskie stroje. Okazuje się, że stylizacja Staraków przypadła do gustu nie tylko internautom, którzy komplementowali zdjęcie małżonków. Zachwycony kreacją jest również Paweł Golec, jeden z liderów grupy Golec uOrkiestra.

Muzyk w rozmowie z "Faktem" zaproponował Starakom nawet wspólny występ. "Naprawdę chcemy Staraka w swoim zespole. Jeśli on tylko zechce to przyjmiemy go z otwartymi rękami. Strój góralski leży przecież na nim jak ulał" – powiedział Golec. "Nie wiemy, czy Piotr umie śpiewać albo na czymś grać, ale zawsze może zatańczyć. Pomożemy mu w nauce" – dodaje. Jak podkreśla członek Golec uOrkiestra, zespół chętnie przyjmie również żonę Staraka. "Dla Agnieszki też znajdzie się miejsce wśród naszych dziołszek" – żartuje.

Wszystko wskazuje na to, że okazja do wspólnego występu może pojawić się już wkrótce. Zespół Golec uOrkiestra obchodzi w tym roku 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji grupa zagra specjalny koncert, na którym pojawią się m.in. Ania Wyszkoni i Kamil Bednarek. Czy Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr dołączą do nich? Przekonamy się już wkrótce.

d2zczie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2zczie

Podziel się opinią

Share
d2zczie
d2zczie