GwiazdyPaweł Wilczak pokazał się z inną. Ostatni wywiad Brodzik może to wyjaśniać

Paweł Wilczak pokazał się z inną. Ostatni wywiad Brodzik może to wyjaśniać

Paweł Wilczak pokazał się z inną. Ostatni wywiad Brodzik może to wyjaśniać
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
26.09.2018 19:16, aktualizacja: 27.09.2018 13:20

Paweł Wilczak przyszedł na premierę filmu "Kler" z tajemniczą blondynką. To wystarczyło, by na nowo odżyły plotki o kryzysie w jego związku z Joanną Brodzik. Ona sama ostatnio udzieliła ciekawego wywiadu.

Informacje, że Paweł Wilczak i Joanna Brodzik nie są już parą pojawiają się od jakiegoś czasu. Kiedy więc aktor postanowił obejrzeć film "Kler", mając u bok nie ją, ale inną blondynkę, uznano, że potwierdza plotki.

Do tej pory ani Wilczak, ani Brodzik – mimo próśb fanów – nie skomentowali sprawy. Dotąd nigdy nie odnosili się do rewelacji na temat ich związku. Ale podpowiedzią, dlaczego aktorka nie przyszła z partnerem na premierę "Kleru", może być jej wywiad sprzed kilku dni.

Dziennikarz Polskiego Radia Koszalin zapytał, jakie są jej ulubione przestrzenie. – Nierozbudowana przestrzeń fotela, koca. Ale mnie też zdecydowanie bardziej po drodze jest do niewielkiego pokoju, w którym mogę spotkać moich przyjaciół niż do dużego rautu, gdzie odbywają się nic nieznaczące small-talki – stwierdziła Joanna Brodzik.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl