ycipk-2kz94s

Penelope Cruz w Wenecji. Zjawiskowa suknia spodobałaby się każdej pannie młodej

Penelope Cruz promowała w Wenecji film „Wasp network”. Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w białej sukni Ralph & Russo. Zjawiskowa kreacja świetnie prezentowałaby się także na ślubnym kobiercu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Penelope Cruz na Festiwalu w Wenecji
Penelope Cruz na Festiwalu w Wenecji (Getty Images)
ycipk-2kz94s

Penelope Cruz w białej sukni na festiwalu w Wenecji

Biel na czerwony dywan? Czemu nie. I chociaż nie jest to najpopularniejszy kolor na wielką galę, to kilka białych kreacji z pewnością przejdzie do historii. Czy dołączy do nich suknia Penelope Cruz?

Getty Images
Podziel się
ycipk-2kz94s

Aktorka wybrała suknię o kroju syreny, której nie powstydziłaby się panna młoda. Ozdobiony kryształkami i piórami przedłużony gorset wieńczyły dwa pasy tiulu zarzucone na ramiona. Efektowna i ozdobna góra sukni to jednak nic w porównaniu ze spektakularnym dołem. Spódnica z pasm tiulu o zróżnicowanej długości zapewne pięknie się poruszała przy każdym kroku aktorki.

Getty Images
Podziel się

Żeby dodać kreacji jeszcze trochę błysku Penelope postawiła na biżuterię marki Swarovski. Spore kolczyki delikatnie połyskiwały pod luźno upiętymi włosami.

Mamy wrażenie, że kreacja, choć piękna, nie do końca korespondowała z urodą Penelope. A może to zbyt wyrazisty makijaż sprawił, że aktorka wyglądała na nieco przygaszoną lub zmęczoną?

ycipk-2kz94s

Zobacz także: Suknia ślubna z sieciówki. Wcale nie jest gorsza od tej z salonu

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2kz94s

ycipk-2kz94s
ycipk-2kz94s