Trwa ładowanie...
Megafon.pl
pierce brosnan

Pierce Brosnan z niezniszczalnymi

Były odtwórca roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan, wyjawił, że prowadzi rozmowy odnośnie udziału w kolejnym filmie z cyklu "Niezniszczalni".

Share
Pierce Brosnan z niezniszczalnymi
Źródło: AFP
dduot6t

Były odtwórca roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan, wyjawił, że prowadzi rozmowy odnośnie udziału w kolejnym filmie z cyklu "Niezniszczalni". Aktor zdradził, że rozmawiał już z producentem serii filmów o niezniszczalnych najemnikach, Avim Lernerem.
- Powiedziałem mu: "Jeśli to wypali i będziesz miał dobry scenariusz, wiesz gdzie mnie szukać, jeśli nadal będziesz mnie chciał" - wyjawił Pierce Brosnan. - To czysta rozrywka - stwierdził aktor.

Podkreślił też, że bardzo podoba mu się inicjatywa Sylvestra Stallone do zestawienia ze sobą gwiazdorów, którzy niegdyś ratowali świat na dużym ekranie.

dduot6t

Rozmowy Brosnana z Lernerem są jedynie potwierdzeniem, że producenci mają w planach realizację czwartego filmu z serii. Przypomnijmy, że "Niezniszczalni 3" zadebiutują w kinach 15 sierpnia. W filmie bohaterowie będą musieli zmierzyć się ze starym przyjacielem, Conradem Stonebanksem (Mel Gibson), który zszedł na złą drogę. Teraz chce zniszczyć całą ekipę. Barney Ross (Sylvester Stallone) nie będzie mógł jednak do tego dopuścić.

W filmie oprócz Stallone'a i Gibsona zagrali Harrison Ford, Wesley Snipes, Arnold Schwarzenegger, Kelsey Grammer, Antonio Banderas, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Kellan Lutz, Ronda Rousey, Victor Ortiz i Glen Powell.

(Megafon.pl/ma)

dduot6t

Podziel się opinią

Share
dduot6t
dduot6t