Trwa ładowanie...
d2rj8zs

Pijesz czarną kawę? Eksperci twierdzą, że możesz być psychopatką

Badacze z Uniwersytetu w Innsbrucku odkryli, że czarną kawę piją… psychopaci. Zanim doszli do tych zaskakujących wniosków, przeprowadzili eksperyment z udziałem ochotników z USA. Poznaj szczegóły!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijesz czarną kawę? Eksperci twierdzą, że możesz być psychopatką
(123RF.COM)
d2rj8zs

Czarna kawa to ulubiony napój psychopatów. Nie wierzysz? Mamy na to dowody. Niedawno w magazynie "Appetite" opublikowano wyniki eksperymentu przeprowadzonego przez amerykańskich naukowców. Zasady badania były proste. Grupę 953 dorosłych osób w wieku około 35 lat zapytano o preferencje dotyczące ulubionych smaków. Potem poproszono ich o rozwiązanie testu osobowości, który miał być sprawdzianem społecznych zachowań uczestników eksperymentu. Największy nacisk położono na skłonności do sadyzmu, narcyzmu i psychopatii.

Kawa East News
Kawa

Okazuje się, że osoby, które najbardziej lubią gorzko-kwaśne smaki wykazywały wyjątkowo silne predyspozycje do psychopatycznych zachowań. Badania potwierdziły, że osoby, które lubią m.in. smak czarnej kawy czerpią przyjemność z krzywdzenia innych, charakteryzują się brakiem empatii i niechęcią do pomocy potrzebującym.

Dodajmy, że wśród ulubionych produktów tych osób znalazły się też seler, rzodkiewka i tonic. Co ciekawe, osoby, które szczególnie upodobały sobie słodkie smaki, są postrzegane jako pomocne i sympatyczne. Zatem może to nic złego, że lubimy słodycze?(http://film.wp.pl/z-daleka-6027729191240833c).

d2rj8zs

Zobaczcie: Kulisy pracy nad serialem "Grześki wracają do szkoły"

d2rj8zs

Podziel się opinią

Share

d2rj8zs

d2rj8zs