Piosenkarka podsumowała Polaków. Jej słowa mogą zaboleć

Piosenkarka podsumowała Polaków. Jej słowa mogą zaboleć

Magdalena Narożny powiedziała, co sądzi o pieniądzach
Magdalena Narożny powiedziała, co sądzi o pieniądzach
Źródło zdjęć: © Instagram | madzia_pim
15.11.2023 08:55, aktualizacja: 15.11.2023 11:33

- Pieniądze nie lecą z nieba - przypomina piosenkarka Magdalena Narożna. Jej zdaniem "Polacy bardzo się zatracili w tym, że nie chcą pracować". Wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi" udzieliła wywiadu, w którym powiedziała o swoim stosunku do pieniędzy.

Magdalena Narożna od 2010 roku jest wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi", który gra muzykę disco polo. Artystka ma sporą rzeszę fanów. Popularność zdobyła dzięki serii hitów, takich jak "Ona jest taka cudowna" czy "Czułe Słowa (My Oh My)".

"Każdy zarabia to, na co sobie zapracuje"

Magdalena Narożna i jej zespół od lat zjeżdżają Polskę wzdłuż i wszerz ze swoim zespołem, grając czasem nawet po trzy koncerty w ciągu jednego weekendu. Nie jest tajemnicą, że praca ta wiąże się ze sporymi zarobkami. O to zapytał gwiazdę portal ShowNews.

- Ja nie lubię ogólnie rozmawiać o pieniądzach - zaznaczyła na wstępie, dodając, że "to jest temat, o którym nie powinno się rozmawiać". - Ja mówię, że każdy zarabia to, na co sobie zapracuje. Trzeba liczyć się z tym, że niektórzy podają stawki, nie oddzielając od tego menedżerów, członków zespołów, podatków i tak dalej. My też się rozliczamy z tego. My też uczciwie pracujemy, zarabiamy — wyjaśniła.

Podkreśliła, że nie podoba jej się to nadmierne zainteresowanie zarobkami osób w show-biznesie. Przyznała, że gdyby zaszła taka potrzeba, zmieniłaby branżę.

Nie patrzmy na to, kto ile zarabia. Ja nikomu do portfela nigdy nie zaglądałam. Też nie lubię, jak ktoś zagląda do mojego. (...) Trzeba wziąć się do pracy. Każda dziedzina jest ważna. Jesteś fryzjerem, bądź najlepszym fryzjerem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ma radę dla Polaków. "Praca da nam korzyści"

Stwierdziła, że wiele osób zamiast skupiać się na swoich zarobkach, zagląda w portfel innych. Ma radę do Polaków:

- Stawiaj sobie jakieś szczeble, żeby dojść na sam szczyt, a nie osiadaj na laurach, żeby zarabiać grosze i tylko zazdrościć komuś. (...) Ja myślę, że Polacy bardzo się zatracili w tym, nie chcą pracować. A tylko praca da nam korzyści. Pieniądze nie lecą z nieba - podsumowała w rozmowie z ShowNews.pl.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta