ycipk-24nh8c

Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska. Ich małżeństwo jest wciąż silne

Przez lata musieli żyć w rozjazdach. Gdy jedno pracowało w Warszawie, drugie żyło w Krakowie. Teraz Piotr Cyrwus i jego żona Maja Barełkowską znowu mogą cieszyć się wspólnym życiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Cyrwus i jego żona Maja Barełkowska przetrwali trudny czas
Piotr Cyrwus i jego żona Maja Barełkowska przetrwali trudny czas (ONS.pl)
ycipk-24nh8c

Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska – rozłąka małżeńska

Praca aktora wymaga wielu poświęceń, i nie zawsze chodzi o spektakularne zmiany w wyglądzie. Piotr Cyrwus, znany głównie z roli Ryśka w serialu "Klan", przekonał się o tym wielokrotnie. Mężczyzna wziął ślub z Mają Barełkowską jeszcze w czasie studiów. Następnie przyszedł czas na dzieci i kupno domu na kredyt. Niestety kolejne lata ich związku nie były proste, ponieważ mężczyzna musiał wyprowadzić się z Krakowa do Warszawy, gdzie grał w "Klanie".

Gdy Cyrwus zrezygnował z pracy na planie serialu i wrócił do rodziny, angaż w Warszawie dostała Barełkowska. Małżeństwo po raz kolejny zostało więc wystawione na próbę. Dzisiaj, po wielu latach w rozjazdach, mogą cieszyć się swoją obecnością na co dzień.

ycipk-24nh8c

Para mieszka teraz w ich wspólnym domu w Krakowie. Co więcej aktorzy dostali propozycje wspólnego występu w serialu "Zakochani po uszy". "Oboje są z tego powodu bardzo szczęśliwi" – mówi informator "Na Żywo". "Na wcześniejszą rozłąkę godzili się dlatego, że chcieli spłacić kredyt i zabezpieczyć przyszłość dzieci" – dodał.

Maja Barełkowska o mężu

Maja Barełkowska wspomina, że zakochała się w Cyrwusie od pierwszego wejrzenia. "Jak zobaczyłam takiego faceta w skórzanej kurtce, pięknie obciętego, opalonego…Miałam poczucie, że ten człowiek powinien zostać moim mężem" – mówiła w jednym z wywiadów. Chociaż późniejsze lata nie zawsze były tak romantyczne, dziś para może znowu spędzać wspólnie czas w swoim wymarzonym domu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-24nh8c

Zobacz także: Kościół nigdy nie pozwoli na rozwody. Jezuita Daniel Wojda podaje powód:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24nh8c