GwiazdyPiotr i Agata Rubik na wakacjach. Zwiedzają Australię

Piotr i Agata Rubik na wakacjach. Zwiedzają Australię

Piotr i Agata Rubik na wakacjach. Zwiedzają Australię
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Piotr Rubik
Agata Porażka
30.12.2018 11:31, aktualizacja: 30.12.2018 14:03

Podczas gdy w Polsce temperatury oscylują wokół zera, wiele gwiazd zdecydowało się na wyjazd do ciepłych krajów. Jednymi z nich jest rodzina Rubików, którzy spędzają grudzień w gorącej Australii.

Piotr Rubik nie może narzekać na brak zawodowych zobowiązań. Mimo tego, udało mu się znów wyjechać na rajskie wakacje z rodziną. Miejsce, w którym tym razem postanowili odpocząć, to słoneczna Australia. Zdjęcia, którymi dzielą się w mediach społecznościowych Rubikowie, są naprawdę piękne.

Para bardzo lubi podróżować całą rodziną. W tym roku wybrali się już m.in. do Tel Avivu i na Hawaje, gdzie świętowali 10. rocznicę swojego ślubu. W Australii z kolei spędzali Święta Bożego Narodzenia.

Małżeństwo Agaty i Piotra Rubik nie miało na początku wielu zwolenników, m.in. dlatego, że dzieli ich 19 lat różnicy. Mimo tego, udowodnili wszystkim
krytykom, że miłość w polskim show-biznesie jest możliwa.

Rubikowie rzadko bywają na salonach, a zamiast na czerwonym dywanie wolą spędzać czas w gronie najbliższych lub podróżując. Najczęściej zabierają ze sobą także dwójkę swoich dzieci. 9-letnia Helena i 5-letnia Alicja zwiedzają z rodzicami świat od najmłodszych lat, a na zdjęciach wyglądają jak dwie krople wody.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl