GwiazdyPiotr Kraśko z żoną budują rezydencję. Wybrali malownicze Mazury

Piotr Kraśko z żoną budują rezydencję. Wybrali malownicze Mazury

Kraśkowie zdecydowali się na budowę willi.
Kraśkowie zdecydowali się na budowę willi.
Źródło zdjęć: © AKPA
16.04.2021 17:08

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko uchodzą za bardzo zgodną i kochającą się parę. Wzięli ślub we wrześniu 2008 roku i doczekali się dwóch oraz córki. Z chęcią pokazują się razem na różnego rodzaju publicznych spotkaniach, a także nie szczędzą sobie czułych słów za pomocą social mediów. W ostatnim czasie pojawiła się informacja o tym, że Kraśkowie zaczęli budować wymarzoną willę na Mazurach.

Para poznała się w 2001 roku. Dziennikarz miał wówczas za sobą nieudane małżeństwo z Dominiką Czwartosz, a także bolesne rozstanie z Edytą Górniak. Z obecną żoną Piotr Kraśko jest bardzo szczęśliwy, o czym bardzo często opowiada w licznych wywiadach. Jak sam przyznał, dopiero u boku Karoliny zrozumiał, jak ważna jest dla niego rodzina.

Piękna willa Kraśków na Mazurach

Bardzo ważnym dla obojga jest wieś Gałkowo na Mazurach. To właśnie tam się poznali i w późniejszym czasie zorganizowali swój ślub i wesele. Nic dziwnego, że zdecydowali wybudować w tym ważnym dla nich miejscu wybudować wymarzony dom. Małżeństwo swoje życie dzielą pomiędzy Warszawą i Gałkowem, ale szczególnie na Mazurach zaczęli spędzać coraz więcej czasu.

W Gałkowie mieści się także rodzinna posiadłość Karoliny Ferenstein-Kraśko oraz stadnina koni, w której regularnie odbywają się zawody jeździeckie. Do tego malowniczego miejsca co roku przybywa wiele gwiazd z polskiego show-biznesu – możemy zobaczyć Kingę Rusin, Agnieszkę Woźniak-Starak czy Katarzynę Sokołowską.

Para zdecydowała się coś zmienić w swoim życiu i dlatego postanowili zainwestować. Zgodnie z informacjami zawartymi w "Super Expressie", dom Kraśków będzie stylizowany na dziewiętnastowieczny dworek szlachecki. Ma być otoczony drewnianymi i rzeźbionymi kolumnami. Zostało jeszcze dobudowanie piętra i wykończenie dachu.

"Dworek Piotra i Karoliny powstaje zaledwie 50 m od jej rodzinnej posiadłości. Oboje lubią starodawne klimaty i kochają konie. W Gałkowie spędzają każdą wolną chwilę. Chcą mieć jednak więcej oddechu dla siebie i dzieci, więc pomyśleli o własnym domu. Gdyby nie pandemia, być może już by się wprowadzali. Na szczęście prace znów ruszyły pełną parą" - czytamy w tabloidzie.

W wywiadzie dla magazynu "VIVA" Karolina Ferenstein-Kraśko przyznała, że budowanie domu jest dla niej, męża i dzieci wspólnym marzeniem. Cieszą się każdą chwilą w Gałkowie i cała rodzina tylko czeka na koniec prac.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl