Blisko ludziPiotr Rubik zasnął wtulony w żonę. Zofia Zborowska napisała uszczypliwy komentarz

Piotr Rubik zasnął wtulony w żonę. Zofia Zborowska napisała uszczypliwy komentarz

Agata Rubik opublikowała  zdjęcie z mężem
Agata Rubik opublikowała zdjęcie z mężem
Źródło zdjęć: © ONS

29.09.2020 16:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Rubik i jego żona Agata poznali się w 2005 roku i to była miłość od pierwszego wejrzenia. Żona kompozytora często publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała, jak Rubik usnął wtulony w nią na kanapie. Post skomentowała Zofia Zborowska.

Choć Agata i Piotr Rubik są parą już od 15 lat, na początku ich związek budził wiele kontrowersji. Powodem była znaczna różnica wieku pomiędzy partnerami. Agata Rubik jest o 19 lat młodsza od kompozytora. Po latach nikt już nie ma wątpliwości, że dobrali się idealnie. Para dość często pokazuje swoje prywatne życie w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że są dla wielu wzorem do naśladowania.

Na kolejnym uroczym zdjęciu opublikowanym przez Agatę Rubik szczęśliwy mąż ucina sobie drzemkę. Para leży wtulona w siebie na kanapie. Agata Rubik patrzy wprost w obiektyw, twarzy kompozytora nie widać. Fakt ten postanowiła skomentować Zofia Zborowska, która wraz z Andrzejem Wroną mieszka w sąsiedztwie.

"Piotr Rubik, jak pięknie wyszedłeś na tym zdjęciu" – napisała Zborowska. Agata Rubik przyznała, że jej również się to podoba. A Piotr Rubik nawet nie próbował się tłumaczyć. "Dzięki. Praktyka czyni mistrza" – odpisał.

Piotr i Agata Rubik historia małżeństwa

Piotr Rubik i Agata Paskudzka poznali się w 2005 roku podczas wyborów Miss Polonia. Modelka była jedną z kandydatek i zdobyła tytuł II WiceMiss Polonia. Mimo tego, że jest o 19 lat młodsza od kompozytora, różnica wieku nigdy nie była dla nich problemem.

"Czuję, że mam przy sobie kogoś, z kim się dobrze rozumiem. Kogoś, komu nie przeszkadza, że w głębi duszy jestem wciąż małym chłopcem" – mówił Piotr Rubik w rozmowie z "Galą".

11 czerwca 2008 roku wzięli wyczekiwany ślub i od tamtej pory wiodą szczęśliwe, rodzinne życie. W 2009 roku przyszła na świat ich pierwsza córka Helena, a później w 2013 roku rodzina powiększyła się o Alicję.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także