GwiazdyPiotr Woźniak-Starak ożenił się z Agnieszką Szulim. Wcześniej był z Natalią Klimas

Piotr Woźniak-Starak ożenił się z Agnieszką Szulim. Wcześniej był z Natalią Klimas

Piotr Woźniak-Starak ożenił się z Agnieszką Szulim. Wcześniej był z Natalią Klimas
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz

20.08.2019 09:55, aktual.: 20.08.2019 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piotr Woźniak-Starak od 3 lat jest mężem Agnieszki Szulim. Zanim ją poznał, spotykał się z aktorką Natalią Klimas. Producent był jej wielką miłością.

Piotr Woźniak-Starak i Natalia Klimas

#

Piotr Woźniak-Starak z powodzeniem produkuje filmy – stoi za "Bogami" czy "Sztuką Kochania". W polskim show-biznesie stał się znany jednak za sprawą związku z Agnieszką Szulim. Jego poprzednie relacje nie były tak śledzone jak właśnie ta. Mało kto wiedział, że przez 2,5 roku był partnerem Natalii Klimas.

Woźniak-Starak poznał aktorkę i córkę cenionej projektantki w Stanach Zjednoczonych. To dla przyszłego producenta Klimas zostawiła Nowy Jork. Po powrocie do Polski nie musiała długo czekać na pracę – dostała angaż w serialu, z kolei Woźniak-Starak przymierzał się do przejęcia rodzinnej firmy. Potem te plany się zmieniły, ścieżki zakochanych zaczęły się rozchodzić. Dla Klimas to był cios. Zwłaszcza, że jej były partner szybko znalazł pocieszenie w ramionach Agnieszki Szulim. Panie podobno były ze sobą zaprzyjaźnione.

Piotr Woźniak-Starak i Szulim pobrali się w sierpniu 2016 r. Dziennikarka przyjęła jego nazwisko. Kilka miesięcy wcześniej Klimas wypowiedziała się zaś na temat zakończonego związku. – To jest pierwszy raz, kiedy o tym mówię. Minęły dwa lata od naszego rozstania, więc to jest dla mnie temat już zamknięty – wyznała w programie Krzysztofa Ibisza. – Minęło już dużo czasu, ale jasne, że bolało. Myślę, że byłabym niefajną osobą, gdyby to po mnie spłynęło. Naprawdę kochałam. Było to wspaniałe 2,5 roku życia – dodała.

Aktorka również w końcu ułożyła sobie życie. W 2018 r. wyszła za biznesmena Mikołaja Bobera. Kilka tygodni temu urodziła córkę Zosię. Aktualnie spędza wakacje na Mazurach.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także