ycipk-4816q4

Plisowana spódnica hitem jesieni. Nosi ją zarówno księżna, jak i królowa

Jest jeden element garderoby, który jest szałem tej jesieni nie tylko dlatego, że widzimy go na wielu sklepowych półkach. Pojawiły się w nim takie znane osoby jak księżna Meghan Markle czy królowa Letizia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niebieski to jeden z ulubionych kolorów księżnej
Niebieski to jeden z ulubionych kolorów księżnej (ONS.pl, Fot: Photoshot)
ycipk-4816q4

Mowa tutaj o hicie tego roku - plisowanej spódnicy midi. W związku ze zbliżającymi się wyprzedażami zdecydowanie warto rozejrzeć się na tą częścią garderoby w sklepach.

Najpierw spódnica skradła serce księżnej Meghan, która pojawiła się w niej podczas podróży do Nowej Zelandii. Jej kolor to jeden z ulubionych Meghan - granat. Do tego założyła sweter w bardzo zbliżonym odcieniu.

ycipk-4816q4

Królowa Letizia natomiast postawiła na coś mniej klasycznego, a bardziej odważnego. Jej spódnica jest ze srebrzystej tkaniny, która pięknie się prezentuje. Królowa również dobrała do tego sweter, w ciemniejszym kolorze.

Bez względu na to, czy zdecydujecie się na bardziej stonowany odcień, jak księżna Meghan, czy na coś odrobinę bardziej spektakularnego, jak Królowa Letizia, plisowana spódnica z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

ycipk-4816q4

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4816q4

ycipk-4816q4
ycipk-4816q4