Trwa ładowanie...
d1nu2p3

Po latach córka wybaczyła Józefowiczowi. Nadrabiają stracony czas

Janusz Józefowicz opuścił dom i związał się z Nataszą Urbańską. Wówczas jego córka Kamila miała 16 lat. Reżyser latami nie miał kontaktu z pociechą
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Józefowicz jest dwukrotnie żonaty
Janusz Józefowicz jest dwukrotnie żonaty (PAP)
d1nu2p3

Janusz Józefowicz z pierwszego małżeństwa z Danutą Józefowicz ma dwójkę dzieci - córkę Kamilę i syna Jakuba. Następnie reżyser zapragnął nowego życia u boku Nataszy Urbańskiej. Parę dzieli 19 lat różnicy. 16 sierpnia 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Kilka miesięcy później na świat przyszła ich córka Kalina.

Kiedy reżyser opuszczał dom, jego najstarsze dziecko miało wówczas 16 lat. Kamila nie mogło pogodzić się z faktem, że ojciec zostawił rodzinę. "Moją reakcją była chęć odcięcia się od wszystkiego" - wyznała Kamila Józefowicz w tygodniku "Świat&Ludzie".

Po studiach kobieta postanowiła opuścić Polskę. "Długo nie przerobiłam w sobie tego tematu, bo po studiach wyjechałam - najpierw do Londynu, potem do Brazylii - więc byłam daleko" - skwitowała Józefowicz.

d1nu2p3

Kilka lat temu wróciła do Polski i pracowała nad filmami. 36-latka przyznaje: "Teraz najważniejsze jest dla mnie to, żeby on i mama byli szczęśliwi". Dodaje również: "Łączy mnie z tatą partnerska relacja. Musieliśmy oboje do tego dojrzeć". Latem Janusz Józefowicz będzie świętował 60-te urodziny. Stara się nadrobić z córką stracony czas.

Źródło: Świat&Ludzie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Różnice pomiędzy napędem na dwa i na cztery koła

d1nu2p3

Podziel się opinią

Share

d1nu2p3

d1nu2p3