ycipk-2u21tu

Pobrali się na pokładzie samolotu. Ślubu udzieliła wyjątkowa osoba

Ten lot nad Chile był podwójnie wyjątkowy. Na pokładzie w ekspresowym tempie zorganizowano spontaniczną ceremonię zaślubin. Młoda para miała dobry powód dla takiego pośpiechu. Na pokładzie znalazł się bowiem wyjątkowy gość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Papież Franciszek
Papież Franciszek (PAP/EPA)
ycipk-2u21tu

Do tego wyjątkowego zdarzenia doszło podczas lotu z Santiago do Iquique w Chile. O ślub poprosiła chilijska stewardessa Paula i steward Carlos. Para wykorzystała fakt, że w samolocie znajdował się papież Franciszek i poprosiła go o błogosławieństwo.

Papież zapytał wówczas, czy para jest po ślubie. Carlos i Paula wytłumaczyli, że już wcześniej wzięli ślub cywilny i doczekali się dwójki dzieci. Planowali też ślub kościelny, jednak ten, w którym mieli wyznaczoną datę, zawalił się w wyniku trzęsienia ziemi w 2010 roku.

ycipk-2u21tu

Gdy Franciszek to usłyszał, postanowił załatwić sprawę od razu. Zadał im pytania na temat ich przekonań dotyczących małżeństwa. Następnie wybrano świadków – chilijskiego księdza i prezesa chilijskich linii lotniczych Latam. Od razu odręcznie wystawiono też akt ślubu.

Po krótkiej ceremonii Carlos i Paula przeszli na przód samolotu, gdzie swoje miejsca mieli dziennikarze, i opowiedzieli im o tym, co właśnie przeżyli. Bez wątpienia mają co opowiadać rodzinie.

Zobacz też: Papież Franciszek w Fatimie

ycipk-2u21tu

Zależy Ci na dobrym wyglądzie, ale masz ograniczony budżet? Zobacz, jakie zniżki oferuje strona Iperfumy kody promocyjne.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2u21tu

ycipk-2u21tu
ycipk-2u21tu