Trwa ładowanie...
d2yqjjv
d2yqjjv

Podejrzewasz zdradę? Tych oznak nie powinnaś bagatelizować

Amerykański psycholog David Buss przeprowadził analizę zjawiska cudzołóstwa, popierając ją badaniami sondażowymi. Okazało się, że swoją partnerkę zdradza… od 30 do 50 procent mężczyzn (kobietom zdarza się to rzadziej – psycholog szacuje, że przygodny romans miało 20-40 procent pań). W Polsce statystyki nie są aż tak alarmujące, mimo to jednak… co piąty Polak przyznaje się do zdrady.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2yqjjv

Amerykański psycholog David Buss przeprowadził analizę zjawiska cudzołóstwa, popierając ją badaniami sondażowymi. Okazało się, że swoją partnerkę zdradza… od 30 do 50 procent mężczyzn (kobietom zdarza się to rzadziej – psycholog szacuje, że przygodny romans miało 20-40 procent pań). W Polsce statystyki nie są aż tak alarmujące, mimo to jednak… co piąty Polak przyznaje się do zdrady.

Niewierność partnera jesteśmy w stanie wykryć, nawet jeśli ten stara się ją dobrze zamaskować. Zdrada ma swój katalog symptomów w postaci zmiany zachowania naszej drugiej połówki. Na co powinnyśmy zwrócić szczególną uwagę, jeśli podejrzewamy zdradę?

1. Zmieniły się jego przyzwyczajenia

d2yqjjv

Zmiana przyzwyczajeń nie musi oznaczać od razu zdrady, jednak niektóre sytuacje powinny nas zaalarmować. Jeśli twój partner zaczyna coraz częściej zostawać dłużej w pracy, albo też stale otrzymuje od szefa dodatkowe zadania, które każą mu zajeżdżać do firmy także w dni wolne, oznaczać to może, że te nadplanowe zajęcia są tylko przykrywką dla drugiego życia, jakie równolegle prowadzi twój facet.

2. Zachowuje się inaczej niż zwykle

Będąc z kimś w stałym związku z łatwością możemy zauważyć małe zmiany w jego zachowaniu. Partner zaczyna od pewnego czasu interesować się nowym rodzajem muzyki, który do tej pory zupełnie go nie pociągał, ogląda też filmy, po które wcześniej by nie sięgnął, albo w restauracji zamawia dania, jakie wcześniej nie przypadły mu do gustu. Same zmiany upodobań nie są jeszcze oznaką zdrady, mogą jednak świadczyć o tym, że na naszego faceta „ktoś inny” może mieć duży wpływ.

3. Zaczynają pojawiać się u niego nowi znajomi

Z dnia na dzień zauważasz, że twoja druga połówka coraz więcej czasu spędza ze znajomymi. Opowiada ci o nowych kolegach, o których nigdy wcześniej nie słyszałaś ani których nigdy nie widziałaś. Coraz częściej zdarza się mu wyskakiwać z chłopakami na piwo, choć wcześniej nie był skory do „męskich imprez”. Uważaj, wielu facetów w zakamuflowany sposób zaczyna opowiadać nam o swojej nowej dziewczynie, np. zmieniając jej imię na męski odpowiednik. Lepiej więc być czujnym, jeśli nasz facet wybiera się w weekend na ryby z nieznanym ci kolegą „Piotrkiem”.

d2yqjjv

4. W sprawach seksu jest inaczej niż do tej pory

Zmiany w popędzie seksualnym same w sobie nie są oznaką zdrady. Jeśli jednak towarzyszą innym podejrzanym zachowaniom może to oznaczać… Twój facet przestał ostatnio interesować się seksem? Albo przeciwnie, od jakiegoś czasu częściej współżyjecie, a on proponuje ci praktyki, którymi wcześniej się nie interesował? Fakt, że on cię zdradza może zarówno zmniejszyć jego zainteresowanie twoją osobą (którą trochę już się znudził) jak i podgrzać atmosferę w waszej sypialni (nowa sytuacja z inną partnerką rozbudza jego pożądanie także w stosunku do ciebie).

5. Stale informuje cię o tym, gdzie jest

Kiedyś wychodził do pracy i nie dzwonił, jeśli nie było potrzeby, zaś od jakiegoś czasu ciągle wysyła sms-y z informacją, co aktualnie robi i gdzie się znajduje. Częstym błędem osób, które kłamią, jest zasypywanie osoby okłamywanej zbyt dużą ilością detali. Dając cały czas informacje o swojej lokalizacji zdradzający partner chce odsunąć od siebie wszelkie podejrzenia na temat tego, co robi, gdy nie ma go w domu.

d2yqjjv

6. Bardziej dba o wygląd

Przy rozpoczynaniu nowej znajomości naturalną sprawą jest przykładanie większej wagi do swojego wyglądu – dbanie o wygląd nie należy tylko do domeny pań. Jeśli od jakiegoś czasu nasz facet zaczął uprawiać sport i dba o linię, kupuje więcej ubrań, lepiej pachnie i wychodząc z domu przykłada o wiele więcej starań do swej aparycji, możemy podejrzewać, że robi to, aby się komuś spodobać – bynajmniej nie koledze z pracy.

7. Stał się zazdrosny

Osoba zdradzająca podejrzewa swojego partnera o zdradę o wiele częściej, niż wierny małżonek. Doświadczenie faceta, który wykonał „skok w bok” pokazuje, że w zasadzie nie jest to aż tak trudne i straszne jak się wydawało, a w dodatku przy odrobinie wysiłku nietrudno jest oszukać partnerkę. Dlatego zdradzający facet sam zaczyna podejrzewać niewierność ze strony swojej kobiety, co nierzadko manifestuje scenami zazdrości.

d2yqjjv

8. Twierdzi, że potrzebuje więcej czasu dla siebie

Twój partner znalazł nowe hobby i ostatnio oddaje się mu bez pamięci twierdząc, że potrzebuje więcej czasu dla siebie? Z jednej strony, może to być dobry sygnał, świadczący o tym, że facet ciągle jest otwarty na nowe wyzwania. W takim wypadku spędzanie większej ilości czasu osobno może odświeżyć i umocnić wasz związek. Z drugiej strony jednak, taka sytuacja może oznaczać także że czas, który facet potrzebuje rzekomo dla siebie, w rzeczywistości spędza w objęciach innej kobiety

9. Tajemnicze telefony

Ważną rolę w procesie zdrady odgrywa również telefon. Dzięki niemu twój mężczyzna może komunikować się ze swoją nową dziewczyną nawet wtedy, gdy ty siedzisz obok niego. Nawet jeśli facet wykasuje z telefonu wszystkie podejrzane sms-y, zauważysz na pewno zmianę w jego zachowaniu – np. nie będzie rozstawał się z komórką, coraz częściej będzie też odbierać telefony o dziwnych porach lub zacznie wychodzić na rozmowę „z kolegą” do toalety. Albo będzie rozmawiał z kimś przy tobie, odpowiadając swojemu rozmówcy na pozór obojętnym głosem i tylko monosylabami: „tak”, „nie”, „nie teraz”, „zadzwonię potem”. Tego typu sytuacje świadczą o tym, że on prawdopodobnie coś przed tobą ukrywa…

Na podst. Doctissimo.fr

Anna Loska/(gabi), kobieta.wp.pl

ZOBACZ:

POLECAMY:

* Mężczyzna bez seksu*

* Jak zdradzają kobiety?*

* Seks Polaków: pruderyjni czy bezwstydni?*

* Punkt G. Najbardziej tajemniczy ośrodek rozkoszy*

d2yqjjv

Podziel się opinią

Share

d2yqjjv

d2yqjjv