Trwa ładowanie...
związek

''Podoba mi się dużo młodszy facet, ale nie wiem, czy to ma sens''. Kobiety radzą

Kobiety, które są w związkach z dużo młodszymi mężczyzamią często obawiają się jednego: ''Czy on potem nie zostawi mnie dla kogoś w swoim wieku?''

Share
''Podoba mi się dużo młodszy facet, ale nie wiem, czy to ma sens''. Kobiety radzą
Źródło: 123RF
d1nxzhi

Związek kobiety z dużo starszym mężczyzną wzbudza znacznie mniej ciekawości i obaw niż relacja, w której to kobieta jest wiele lat starsza. Na forum Kafeteria pojawił się temat, który wywołał dyskusję wśród użytkowniczek - jedna z nich przyznała, że zakochała się w chłopaku o 7 lat młodszym. ''Kocham go, ale boję się, że on za ileś lat odejdzie do mlodszej'' - pisze, ma 30 lat.

Wiele opinii wskazuje na to, żeby nie obawiać się różnicy wieku. Okazuje się, że kobiety czują się dobrze i budują przyszłość nawet ze znacznie młodszym od siebie mężczyzną. ''Ja mam młodszego o 11 lat, jestem z nim już blisko 3 lata i planujemy ślub i dzieci'' - pisze jedna, a inna argumentuje, że relacja z 10 lat młodszym facetem jest - jak do tej pory - nabardziej udaną. ''Związki, gdzie chłopak jest 7 lat starszy to normalka, więc nie wiem, czemu ktoś miałby mieć problem w drugą stronę'' - przekonuje kolejna forumowiczka.

d1nxzhi

Co ciekawe, w dyskusji pojawiają się też prozaiczne wątki i ''szacunki''. Jedna z internautek planuje dziecko z młodszym partnerem, ale również ma pewne obawy, dotyczące jego dojrzałości. ''Mój młodszy chłopak ma lepsze podejście do dzieci niż ja, jednak obawiam się, że to będzie za wcześnie dla niego, że nie wyszaleje się przez to i za kilka lat się wszystko rozwali'' - wyznaje. Inna odpowiada jej, że nawet gdyby tak się stało, ''będzie mogła poszukać kolejnego, może tym razem starszego''. ''Dzieci też możesz mieć z obecnym, albo dopiero z kolejnym. Teraz rodziny patchworkowe to już prawie normalka'' - dodaje.

Pojawiają się również opinie (choć jest ich niewiele), że związek z dużo młodszym partnerem nie ma szans na powodzenie, choć warto wspomnieć, że nie są one poparte żadnym przykładem. ''Za młody dla ciebie. Będzie potem biegał za młodszymi od siebie. Nie możesz jak większość kobiet znaleźć sobie starszego od siebie?'', ''Facet powinien być starszy od partnerki. Takie są prawa natury.''

A wy co myślicie o związkach, w ktorych kobieta znacznie starsza od mężczyzny? Może same jesteście w takiej relacji?

Wyślij nam swoją opinię przez dziejesie.wp.pl

d1nxzhi

Podziel się opinią

Share
d1nxzhi
d1nxzhi