Trwa ładowanie...
dyoorzm

Podobają wam się czerwone bucki księżniczki Charlotte? Mają 30 lat i są po jej wujku!

Księżniczka Charlotte poszła do żłobka! Dumna mama księżna Kate postanowiła z tej okazji zrobić jej zdjęcia, które szybko podbiły serca ludzi na całym świecie. Na fotografiach uwagę przyciąga nie tylko poza księżniczki, która wygląda jak prawdziwa modelka. Dużym zainteresowaniem cieszy się także jej modna stylizacja. Zwróćcie uwagę na czerwone buciki. Już je gdzieś kiedyś widzieliśmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwsze dni księżniczki w żłobku
Pierwsze dni księżniczki w żłobku (Instagram.com)
dyoorzm

Wygląda na to, że księżna Kate jest prawdziwą mistrzynią recyklingu. Do stroju księżniczki Charlotte postanowiła włączyć element, który widzieliśmy w rodzinie królewskiej już dawno. Mowa o czerwonych bucikach, należących wcześniej do... księcia Harry'ego! Jak donosi magazyn "OK!", to właśnie w nich najmłodsza córka Kate i Williama podreptała w poniedziałek do żłobka.

Instagram.com

Księżna Cambridge ubrała małą Charlotte w czerwony płaszczyk, różowy szalik, a na plecy założyła jej miniaturowy plecak. Do tego dobrała uroczą kokardkę, wełniane rajstopy i buciki Harry'ego. Nosił je on w 1986 roku, więc nietrudno wywnioskować, że mają już ponad 30 lat!

dyoorzm

Narzeczony Meghan Markle został uwieczniony w czerwonych butach na zdjęciu zrobionym w Highgrove House w Pałacu Kensington. Pozuje tutaj z bratem, księżną Dianą i księciem Karolem.

Getty Images

Tym samym księżnej Kate udało się połączyć piękny dziewczęcy płaszczyk marki Amaia za 120 funtów (ok. 600 zł) z elementem, który jest w rodzinie lat. Płaskie buciki na niskim obcasie to jeden z częściej widzianych u księżniczki elementów garderoby. Miała je już na sobie podczas wizyty w Polsce.

dyoorzm

Podziel się opinią

Share

dyoorzm

dyoorzm