Trwa ładowanie...

Podobny do Colina Farrella? Alicja Bachleda-Curuś pokazała synka

Synek Alicji Bachedy-Curuś i Colina Farrella ma już 11 lat. Aktorka bardzo dba o prywatność dziecka. Tym razem odważyła się jednak pokazać jego twarz w dość nietypowy sposób.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie synka.
Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie synka.Źródło: Instagram.com
d4ahlpb

O płomiennym romansie polskiej aktorki i hollywoodzkiego aktora rozpisywała się krajowa i zagraniczna prasa. Dziś po ich miłości nie ma śladu. Ich synek, Henry Tadeusz Farrell, ma już 11 lat. Jak widać na zdjęciu, które Bachleda-Curuś opublikowała na Instagramie, widać podobieństwo do ojca. Przynajmniej, jeśli chodzi o kolor włosów.

Przypomnijmy, że Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell rozstali się w 2011 roku. Jak podawały zagraniczne media, to aktor uznał, że "nie chce się wiązać na stałe". Jeszcze przed podjęciem tej decyzji, widywano go w towarzystwie modelki Agyness Deyn.

d4ahlpb

Jak informują plotkarskie media, Alicja Bachleda-Curuś prawdopodobnie znalazła nową miłość i spotyka się z Marcinem Gortatem. Pojawiają się również spekulacje, że aktorka i koszykarz się zaręczyli, jednak para jak dotąd unika jakichkolwiek wypowiedzi na temat swojego związku.

Zobacz też: Bachleda-Curuś i Gortat są parą?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4ahlpb

Podziel się opinią

Share
d4ahlpb
d4ahlpb