Pokazali się po 10 latach od ślubu. Sporo się zmieniło

Agnieszka i Jakub Wesołowscy
Agnieszka i Jakub Wesołowscy
Źródło zdjęć: © AKPA

16.06.2024 11:31, aktual.: 16.06.2024 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Są parą już 16 lat, a małżeństwem 10. Jakub i Agnieszka Wesołowscy świętują rocznicę ślubu. "10 lat minęło jak jeden dzień" - podsumowała żona aktora z "Na Wspólnej" i pokazała ich aktualne zdjęcie. Z ciążowym brzuszkiem.

Jakub i Agnieszka poznali się w 2008 roku kiedy stawiająca pierwsze kroki w zawodzie dziennikarka poprosiła Wesołowskiego o wywiad. Między dwójką od razu zaiskrzyło. Przez dwa lata wszystko układało się świetnie.

Nagle pojawił się jednak kryzys. W efekcie zakochani podjęli decyzję o tymczasowym rozstaniu. Szybko zorientowali się jednak, że nie wyobrażają sobie bez siebie życia. W 2014 roku powiedzieli sobie "tak".

Świętują 10 rocznicę małżeństwa

Od ślubu Agnieszki i Jakuba minęło już 10 lat. Z tej okazji żona aktora postanowiła wstawić zdjęcie i obszerny wpis, w którym wyraziła swoje uczucia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"10 lat minęło jak jeden dzień… choć nasza historia jest znacznie dłuższa" - rozpoczęła wpis żona aktora z "Na Wspólnej".

"Nic nie dzieje się bez przyczyny - dlatego myślę, że te 16 lat temu życie skierowało nas ku sobie nie bez powodu" - stwierdziła Agnieszka Wesołowska.

Jest niezwykle wdzięczna, że spotkała Jakuba na swojej drodze. "Wiecie, jak to jest: pewnych rzeczy nie można kupić, nie można ich wyprosić albo kogoś do nich zmusić. Mam na myśli bezwarunkową miłość, pełne zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i oparcie w najgorszych chwilach swojego życia".

Agnieszka Wesołowska uważa, że miłość to najlepsze, co ją spotkało. "Ja to dostałam (choć lubię myśleć, że sama na to zapracowałam) w pakiecie, w jednym człowieku, który za każdym razem udowadnia mi, że bez względu na wszystko gramy do jednej bramki".

Nie ukrywa, że między nimi nie zawsze jest kolorowo. "I choć czasami wkurza mnie najbardziej na świecie, to nie wyobrażam sobie życia bez niego" - podsumowała.

Para spodziewa się dziecka

Para doczekała się córki Róży, która przyszła na świat w 2016 roku. Okazuje się, że wkrótce ich rodzina się powiększy. Żona aktora znanego m.in. z "Na Wspólnej" niedawno podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. Teraz wyznała, że nie może się doczekać, aż pociecha przyjdzie na świat.

"Dziękuję ci za tych wspólnych 16 lat życia, każdy dzień małżeństwa i cieszę się jak dziecko z myślą o naszej wspólnej przyszłości, którą za chwilę będziemy budować już we 4" - napisała Agnieszka Wesołowska.

"To jest największe szczęście tego świata. Nie ma nic wyżej. Gratulacje!"; "Wasza miłość jest jak wino, z każdym rokiem coraz lepsza. Wszystkiego, co najpiękniejsze!"; "I świat jest od razu piękniejszy, jak się ludzie kochają" - komentują fani.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także