Trwa ładowanie...
d12r32c

Pokaz Chanel zakłócony. Kobieta wtargnęła na wybieg

Podczas ostatniego pokazu Chanel na wybiegu pojawił się nietypowy gość. Była to przebrana komiczka, która prowadzi swój kanał na YouTube. Nie udało jej się jednak zepsuć show. Sytuację uratowały bowiem...modelki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokaz Chanel na wiosnę-lato 2020
Pokaz Chanel na wiosnę-lato 2020 (Getty Images)
d12r32c

Zakłócono pokaz Chanel

Po śmierci Karla Lagerfelda stanowisko dyrektora kreatywnego Chanel objęła Virginie Viard. Ostatnio w Paryżu odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki na sezon wiosna-lato 2020. Scenografia robiła wrażenie. Jedna z paryskich hal wystawowych przekształcona została w dachy Paryża, po których przechadzały się modelki. Na wybiegu pojawiły się m.in. Gigi Hadid i Anna Ewers, które jak się później okazało, uratowały całe show. W pewnym momencie na wybiegu pojawiła się kobieta, która dołączyła do modelek. Była ubrana w stylu Chanel.

d12r32c

Kim jest kobieta, która zakłóciła pokaz Chanel?

Widzowie zwrócili jednak uwagę na jej nieporadny sposób poruszania się, który odbiegał od pozostałych modelek. Wszyscy myśleli jednak, że jej występ jest elementem pokazu. Sytuacje wyjaśnili przygotowani do działania ochroniarze, którzy dali wszystkim do zrozumienia, że jej obecność nie była planowana. Obyło się jednak bez ich ingerencji.

Kobietę z wybiegu wyprowadziły bowiem modelki, które w sprytny sposób otoczyły ją. Tajemnicza osoba, która wtargnęła na pokaz Chanel to komiczka Marie S’Infiltre. Prowadzi ona własny kanał na YouTube. Nie był to jej pierwszy tego typu wybryk. W przeszłości komiczka próbowała już zakłócić pokazy odbywające się w ramach paryskiego Fashion Weeka.

d12r32c

Po wszystkim youtuberka opublikowała film. "Hołd dla Karla Lagerfelda. Ulala. Gigi, kochanie, czy doszłaś już do siebie po naszej walce za kulisami? Potargałaś mi włosy, ale to ja cię znokautowałam. Fajnie było włamać się, skłamać, a następnie niezauważoną przeniknąć na najbardziej prestiżowy wybieg na świecie, gdzie każdy ma pogrzebową minę i bierze siebie za bardzo poważnie" – napisała pod wideo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

d12r32c

Podziel się opinią

Share
d12r32c
d12r32c