Trwa ładowanie...
d2t84ij

Pokazała na filmie, jak maskuje ciężką postać trądziku. "Codziennie czytałam, jak brzydka jestem"

Blogerka, youtuberka Crystal Faith w swoich filmach mówi, że jeśli chcemy poczuć się bardziej komfortowo, a borykamy się z tym samym problemem, co ona, to nie ma nic złego w tym, że nałożymy makijaż. Swoimi instruktażowymi filmami chce pomagać innym. Wie, że ludzie się przyglądają, komentują i nie każdy dobrze sobie z tym radzi. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, by zasłonić nawet duże mankamenty na twarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Technika makijażu w 6 krokach Crystal cieszy się ogromną popularnością.
Technika makijażu w 6 krokach Crystal cieszy się ogromną popularnością. (Youtube.com)
d2t84ij

Na swoim profilu Youtube napisała: "Cześć ludziska! Postanowiłam wyłączyć komentarze, ponieważ nie lubię budzić się każdego ranka, czytając o tym, jak brzydka jestem. Ale dziękuję wszystkim, którzy wysyłali mi pozytywne wiadomości."

Jak mówi Crystal, wielu może się oburzać, krytykować, twierdząc, że takich zmian skórnych nie powinno się przykrywać. Dziewczyna przekonuje, że jeśli nie będziemy nosić make-upu przez 12 godzin, to nie ma w tym nic złego. Ważne również byśmy zachowywały odpowiednią higienę, dbały o regularne oczyszczanie twarzy.

Blogerka używa 6 kosmetyków, a efekt robi wrażenie. Ważna jest tu kolejność ich nakładania. Po pierwsze, korektorem maskuje zaczerwienienia, skupiając się na brodzie. Używa do tego małego pędzelka. Nie rozciera, a wklepuje. Ważne, żeby robić to delikatnie. Po drugie, nie nakłada podkładu, a krem BB, w tym celu warto zaopatrzyć się w duży pędzel i także nakładać go metodą wklepywania. Następnie, stosuje korektor pod oczy, który nakłada opuszkami palców, potem przychodzi kolej na puder sypki, który nakłada gąbeczką! Na koniec stosuje bronzer, a na kości policzkowe, skronie i łuki brwiowe nakłada rozświetlacz.

d2t84ij

Na ten moment, tutorial Crystal ze sposobem na zakrycie trądziku, został wyświetlony prawie 1,7 mln razy.

Zobacz też: Subtelny makijaż w kilku prostych krokach

d2t84ij

Podziel się opinią

Share

d2t84ij

d2t84ij