Chce zabrać dzieci na plan. Pokłóci się z byłą żoną?

Chce zabrać dzieci na plan. Pokłóci się z byłą żoną?

Hakiel i Cichopek pokłócą się o dzieci?
Hakiel i Cichopek pokłócą się o dzieci?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
17.02.2024 11:06, aktualizacja: 17.02.2024 11:44

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela odbiło się echem w mediach. Choć zarówno aktorka, jak i tancerz mają już nowych partnerów, wciąż są niejako na siebie skazani - opiekują się razem dziećmi. Sytuacja między eksmałżonkami może się zaognić. Wszystko przez "Taniec z gwiazdami".

Marcin Hakiel wraca do "Tańca z gwiazdami". Jak wiadomo, partnerką tancerza na parkiecie będzie Dagmara Kaźmierska. W życiu prywatnym celebryty również wszystko wydaje się układać w dobrym kierunku. Hakiel odnalazł szczęście u boku Dominiki. Katarzyna Cichopek związała się natomiast z Maciejem Kurzajewskim. Byłych partnerów łączą wciąż dzieci. W sieci pojawiły się spekulacje, że to właśnie kwestie związane z ich wychowaniem mogą sprawić, że Hakiel i Cichopek wejdą w konflikt.

Zatańczy w show Polsatu. Powiedział, kogo chce zobaczyć wśród publiczności

Po tym, gdy na jaw wyszło, że Marcin Hakiel wraca do "Tańca z gwiazdami", celebryta zaczął rozmawiać o formacie z mediami. Tancerz nie kryje się z tym, że cieszą go ponowne taneczne wyzwania na planie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Liczy też na to, że na widowni odnajdzie znajome twarze, które będą mu kibicować.

"Będą dzieci, będzie moja partnerka. Myślę, że będzie mocne wsparcie na widowni. Moje dzieci nie widziały, jak tańczę, więc to też jest dla mnie duże przeżycie" - wyznał w rozmowie z "Faktem".

Czy o planach Hakiela, dotyczących obecności dzieci w programie na żywo, wie Katarzyna Cichopek? Przypomnijmy, że aktorka bardzo chroni prywatności dzieci i nigdy nie pokazuje na zdjęciach ich twarzy.

Uniknięcie ukazania pociech przez kamery w takim programie, jak "Taniec z gwiazdami" jest w zasadzie niemożliwe. Z tego też względu pojawiły się spekulacje, dotyczące tego, czy byli małżonkowie porozumieją się w tej sprawie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta